Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Craig Wright’ın Bitcoin Cash Fork’u, Poloniex Üzerindeki Trading Hacmine Göre Savaşı Kaybediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Craig Wright’ın Bitcoin Cash Fork’u, Poloniex Üzerindeki Trading Hacmine Göre Savaşı Kaybediyor
Craig Wright’ın Bitcoin Cash Fork’u, Poloniex Üzerindeki Trading Hacmine Göre Savaşı Kaybediyor

2/2


2/2


Son dönemin en popüler konularından birisi olan Bitcoin Cash ve 15 Kasım tarihinde yapılması planlanan hard fork, her geçen gün yeni bir gelişme ile karşımıza çıkmakta.


İlgili haber:
Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması

Ticari hacme göre en büyük 15 kripto para borsası arasında yer alan Poloniex, geçtiğimiz Çarşamba günü planlanan iki Bitcoin Cash fork’u için de trading desteği vereceğini açıklamıştı. Bitmain kurucusu Jihan Wu‘nun desteklediği Bitcoin Cash ABC (BCHABC) ile Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright‘ın desteklediği Bitcoin Cash SV (BCHSV) arasındaki savaşın galibi, şimdiden kendini göstermeye başladı gibi duruyor.

Poloniex’in yaptığı açıklamaya göre başlatılan BCHSV/USDC, BCHABC/USDC, BCHSV/BTC, BCHABC/BTC paritelerinin en çok artış göstereni BCHABC gibi gözükmekte.

BCHABC, Poloniex tarafından işleme alındığından beri BCHSV’yi geride bıraktı ve basın saatine göre 24 saatlik ticari hacim konusunda %36.36’lık bir artış göstermekte. Craig Wright’ın desteklediği ve Satoshi’nin vizyonuna uygun olduğunu belirttiği BCHSV ise, son 24 saat içerisinde %64 gibi korkutucu bir düşüş yaşıyor. Ticari hacim konusunda durum böyleyken, BCHSV’nin toplam hacmi ise 446 BTC’ye eş değer ile BCHABC’yi geride bırakmakta.

Görünüşe göre 15 Kasım kesinlikle ilginç ve çekişmeli sonuçlar doğuracak.

Craig Wright’ın Bitcoin Cash Fork’u, Poloniex Üzerindeki Trading Hacmine Göre Savaşı Kaybediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Craig Wright’ın Bitcoin Cash Fork’u, Poloniex Üzerindeki Trading Hacmine Göre Savaşı Kaybediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

DECENT, Resmi Yol Haritasına Kilometre Taşları Ekliyor Ripple ( XRP) için Sırada Ne Var? Vinny Lingham: Bitcoin Yakında 12.000 Doları Test Edebilir! Litecoin İçin Önemli Kilometre Taşı Geride Bırakıldı! Bruce Fenton’a Göre Hisse Senetleri, Bitcoin İçin Çok Önemli Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır