Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coincheck borsasından Ripple ve Factom için harika haber

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coincheck borsasından Ripple ve Factom için harika haber
Coincheck borsasından Ripple ve Factom için harika haber

© Reuters.  © Reuters.

Ripple ve Factom işlemleri Japon Coincheck borsasındaki tarihi hırsızlık olayından sonra 26 Kasım Pazartesi günü tekrar başladı.

Coincheck borsasından Ripple ve Factom işlemleri başladıŞirket başkanı Toshihiko Katsuya imzalı açıklamada, iki kripto para için yatırma ve satış işlemlerinin pazartesi gününden itibaren kısmen düzeltildiği belirtiliyor.

Ocak ayında Japon borsası, en büyük kripto hırsızlığı olarak tarihe geçen bir olay yaşadı. Yaklaşık 530 milyon dolar değerinde NEM korsanlar tarafından çalındı. Bu olay, Japonya’daki borsanın düzenleyici tarafından sıkı bir şekilde incelenmesine yol açtı.

Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir

Coincheck açıklamasından yapılan alıntıda şunlar görülüyor:

“26 Ocak 2018 tarihinde yetkisiz erişim sonrası yapılan NEM transferi ile ilgili olarak, şirket hizmetleri kısmen askıya aldı. Bu, müşterilerin varlıklarının korunmasının, yetkisiz transferlerin ve iş geliştirme planlarının araştırılması için yapıldı. Bu plan uygulanırken, idari ve dahili kontrol sistemimizi geliştirmeyi denedik. Ayrıca, güvenlik denetimlerini adım adım uygulayan harici uzmanlarla işbirliği yaparak, XRP ve FCT işlemlerini tekrar başlattık.”

Açıklamaya göre, XRP ve FCT işlem hizmetlerinin düzeltilmesi ile platformda işlem gören kripto para sayısı 9 oldu. Daha önce de Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic, Lisk ve NEM işlemleri tekrar başlatılmıştı.

Ripple XRP hodl etmeniz için basit birkaç sebep

Coincheck, artan trafik nedeni ile müşterilerin geçici olarak platforma erişimde zorluk yaşayabileceklerini de belirtti. Bu amaçla açıklamada şirketin, işlem hacminde ani artış olması durumunda daha önce uyarı yapmadan işlemleri geçici olarak askıya alma hakkının saklı olduğu belirtildi. Ayrıca, müşteriler yeni sorunların ortaya çıkması durumunda XRP ve FCT işlemlerinin askıya alınabileceği konusunda uyarıldı.

Son gelişmeler, yeniden açılıp açılmayacağı belirsiz olan borsanın geleceğinde önemli değişiklikleri gösteriyor.

1 Kasım’da CCN’nin bildirdiğine göre, Coincheck başkanı Oki Matsumoto, yeni müşterilere hizmet verme imkanından şüphe duyduğunu açıkladı. Çünkü bu, geniş kapsamlı bir güvenlik ve yönetim incelemesinden sonra Japon Finansal Standartlar Otoritesinden yeni bir lisans alınabilmesine bağlı.

Belirsiz pazar görünümüne rağmen Factom bir haftada %79 artış gösterdi, Factom neden yükseliyor?

Ayı piyasasının izlerini tamamen silen önemli 2 altcoin!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coincheck borsasından Ripple ve Factom için harika haber - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Uzmanı Tone Vays’e Göre Bitcoin’deki Son Ralli Mantık Dışı! Vladimir Putin’den Bitcoin ve kripto paralar için yasa emri Samsung Pay, Ödemeye Yöntemi Olarak Kripto Paraları Kabul Edecek Hamas’ın Kripto Paraları Takibe Alındı ABD ve İngiltere’den Ortak Karar: Nicolas Maduro Banka Hesabına Erişemiyor Ripple balinaları uyandı! XRP’de milyonlarca dolarlık hamleler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır