Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’ten Kurumsal Yatırımcılara Yeni Hizmet: Tezgah Üstü (OTC) Ticaret

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’ten Kurumsal Yatırımcılara Yeni Hizmet: Tezgah Üstü (OTC) Ticaret
Coinbase’ten Kurumsal Yatırımcılara Yeni Hizmet: Tezgah Üstü (OTC) TicaretCoinbase, kurumsal yatırımcılara daha iyi hizmet sunabilmek için tezgah-üstü (OTC) ticaret imkanı sunmaya başladı.

Coinbase ve OTC

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ABD merkezli Coinbase, tezgah üstü ticaret imkanı sunmaya başladı. Finansal haber ajanslarından Cheddar’ın haberine göre şirketin bu hamlesi başlıca kurumsal yatırımcılara hitap ediyor.

Kurumsal yatırımcılar bu yeni özellik sayesinde doğrudan bir kripto para borsası üzerinden alım-satım yapmak yerine birbirleriyle alışveriş yapabilecekler.

Coinbase’in Satış Müdürü Christine Sandler, piyasadaki kurumsal yatırımcıların OTC hizmetini uzun süredir aradıklarını ve şirketin bu yüzden böyle bir karar aldığını belirtiyor. Sandler tarafından yapılan açıklamaların bir kısmı şu şekilde:

“Borsamıza ek olarak bir de tezgah üstü (OTC) hizmet sunmaya başladık çünkü pek çok kurumsal yatırımcının bu şekilde alım-satım yapmayı tercih ettiğini fark ettik.”

Emanet Hizmetiyle Bir Arada

Coinbase son zamanlarda kurumsal yatırımcılara hitap eden birden fazla hizmet sunmaya başladı. Bunların arasında Coinbase Emanet gibi yeni özellikler bulunuyor.

Sandler’ın açıklamalarına göre şirket yeni OTC hizmetini Emanet sistemi ile birleştirip daha verimli bir hizmet sunmaya başlayabilir.

Kripto para menkul kıymet ticareti, marjin ticareti gibi çeşitli alım-satım olanaklarını platformuna eklemek isteyen Coinbase, bir süredir ABD’deki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) tam kapsamlı bir lisans almak için çalışıyor. Coinbase bu amacı doğrultusunda menkul kıymet şirketlerinden Keystone Capital Corp.’u ve Venovate Marketplace, Digital Wealth LLC gibi şirketleri satın aldı.

Coinbase’ten Kurumsal Yatırımcılara Yeni Hizmet: Tezgah Üstü (OTC) Ticaret isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’ten Kurumsal Yatırımcılara Yeni Hizmet: Tezgah Üstü (OTC) Ticaret - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiltere, Firmaların Taahhütlerini Blockchain ile Denetlemeye Hazırlanıyor Takı Devi, Elmasları Takip Etmek İçin Blockchain Kullanacak Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı, En Çok O Kazandırdı! Bitcoin düşmanı Peter Schiff: 10 dolarken almadığıma pişmanım Bitstamp, Amerika’da Yayılmaya Devam Ediyor Ripple yöneticisi: XRP ve diğer kripto varlıklarda kritik eşik yaklaşıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır