Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Yetkilisi Emilie Choi: 300 Milyon Dolarlık Fon, ”Zor Günler İçindi”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Yetkilisi Emilie Choi: 300 Milyon Dolarlık Fon, ”Zor Günler İçindi”
Coinbase Yetkilisi Emilie Choi: 300 Milyon Dolarlık Fon, ”Zor Günler İçindi”Coinbase yaptığı son fon toplama etkinliği ile Silikon Vadisinin unicorn’u haline geldi ve inanılmaz bir piyasa hacmine ulaştı.

Coinbase’in kurumsal ve işletme gelişimi başkan yardımcısı Emilie Choi, geçtiğimiz günlerde Tiger Global Management ve Polychain gibi yatırım firmalarının katıldığı fonlamada 300 milyon dolar daha fon toplamış ve 8 milyar dolar piyasa hacmine ulaşmıştı.

Coindesk kaynağına konuşan Choi, konu hakkında şunları ifade etti:

”Çok oportünist bir olaydı. Biz bunu toplamak istemedik.”

Yıllık olarak 1.3 milyar dolar gibi inanılmaz bir kazanca sahip olan şirketin neden hala risk sermayesi firmalarından fon toplamaya uğraştığı sorusuna cevap veren Choi, bunun zor günler için olduğunu aktardı:

”Zor günler için, gelecekte çok değerli olacağına inandığımız fırsatları değerlendirebilmek için paraya sahip olmak istedik.”

Choi’nin ‘önemli fırsatlar’ olarak nitelendirdiği konu ise Coinbase platformlarında yeni varlıklar yani kripto para birimleri için destek sağlamak ve bunları listeleyebilmek.

Daha fazla fon geleceğini de belirten Coinbase başkan yardımcısı, bir kaç yatırımcının ve firmanın hala gereklilikler ve evrak işleriyle uğraştığını ve yakında onların haberinin de gündeme düşeceğini ifade etti:

”Bu temel kaynağın ilk dilimiydi ve biz hala ikinci dilimi gerçekleştirecek olan kalan yatırımcıları bekliyoruz. Ancak tabii ki 300 milyon dolar bu fonlamanın en büyük miktarı olacak.”

Coinbase değer olarak inanılmaz artış gösterse de, geçtiğimiz günlerde bir kaç çalışanını işten çıkardığı iddiası ile karşı karşıya kalmıştı.

Coinbase Yetkilisi Emilie Choi: 300 Milyon Dolarlık Fon, ”Zor Günler İçindi” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Yetkilisi Emilie Choi: 300 Milyon Dolarlık Fon, ”Zor Günler İçindi” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto madencileri ayı piyasasında hayatta kalmak için mücadele ediyor Tether 300 milyon dolarlık USDT daha piyasaya sürdü TRON, 100 Milyon Dolarlık Gaming Fonunu Duyurdu! Binance Deposit; Kriptolarınızı Faizle Ödünç Verin (Lending) İspanya Regülatörü, ICO’lar Konusunda Yatırımcıları Uyardı Alex Krüger: “Bitcoin ilk alım bölgesine doğru yöneliyor.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır