Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Kurucu Ortağı: Blockchain, Oyun Sektörünü Değiştirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Kurucu Ortağı: Blockchain, Oyun Sektörünü Değiştirecek
Coinbase Kurucu Ortağı: Blockchain, Oyun Sektörünü DeğiştirecekCoinbase kurucularından olan Fred Ehrsam, yaptığı açıklamada video oyun endüstrisinin, Blockchain teknolojisinden ciddi oranda etkileneceğini ve bu trendi erkenden yakalayan bazı girişimlerin, önemli işler başarabileceğini belirtti.

Yeni bir para biriminin ve kripto paraların arkasında yatan felsefenin, gamerları kendi ürünleri üzerinde daha fazla düşünmeye sevk ettiğini ifade eden Ehrsam, Blockchain teknolojisi sayesinde inovasyonların artacağına olan inancını da ifade etti.

Başarılı yönetici, kripto para ve Blockchain teknolojisinin başarılı bir şekilde kullanıma girmesi ile birlikte, yeni trendlerin oluşabileceğini de ön gördüğünü belirtirken; bu durumun yeni kullanım alanları yaratabileceğini belirtti.

Oyun dünyasında zaten sürekli olarak bir inovasyonun döndüğünü ifade eden başarılı isim, Blockchain teknolojisinin de buna katkıda bulunabileceğini ifade etti. Oyun endüstrisinde şu anda bir kırılma yaşandığını belirten Ehsram, Blockchain teknolojisi sayesinde bu durumun daha da belirgin hale gelmeye başladığını da sözlerine ekledi.

Oyun teknolojisinde hali hazırdaki konseptlerin kullanımının ve yeniden yorumlanmasının da yanlış bir şey olmadığını ifade eden başarılı isim; buna örnek olarak da popüler oyun Fortnite’ı gösterdi. Fortnite’ın, ARMA 2 isimli bir oyunun bir modundan esinlenilerek ortaya konduğunu ifade eden Ehrsham, bu durumun Blockchain teknolojisinin entegrasyonu ile daha da efektif bir hal alabileceğini açıkladı.

Başta tarım, ürün tedarik zincirleri ve liman işletmelerinde büyük bir etki sağlayan Blockchain’in, etkisini oyun sektörüne de yansıtmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Coinbase Kurucu Ortağı: Blockchain, Oyun Sektörünü Değiştirecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Kurucu Ortağı: Blockchain, Oyun Sektörünü Değiştirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS 23% oranında geriledi Amazon ile Ortaklık İmzalayan QTUM Fiyatları Yükselişe Geçse de, İddialar Ortaklığın Gerçek Olmadığını Öne Sürüyor Bitcoin 2019’da yüzde 88, son dipten bu yana ise yüzde 100 kazandırdı! Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında Haftalık Bitcoin fiyat göstergesinde Ocak 2018’den beri en kuvvetli değer Bitcoin’i NSA veya Derin Devlet Mi Oluşturdu? İşte Bunu Doğrulayan 4 Sebep

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır