Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Kripto Endeks Fonu Ürününü Sonlandırdığını Doğruladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Kripto Endeks Fonu Ürününü Sonlandırdığını Doğruladı
Coinbase Kripto Endeks Fonu Ürününü Sonlandırdığını DoğruladıKripto para borsası Coinbase, kurumsal yatırımcı odaklı endeks fonu ürününü kapatacak mı dedikodularının ardından, firma sözcülerinden birisi CoinDesk kaynağına yaptığı açıklamalarda olayı doğruladı.

Coinbase sözcüsü ilk olarak bu yılın başlarında piyasaya sürülmüş Coinbase Endeks Fonunun, ay sonuna kadar resmi olarak kapatılacağını, müşterilerin ise bu fon yerine direkt olarak yeni duyurulmuş olan Coinbase Bundle ürününe aktarılacaklarını ifade etti. Bundle ve Fon gelişmesi ilk olarak geçtiğimiz Perşembe günü The Block tarafından bildirilmişti.

”Bireysel, akredite ve kurumsal yatırımcılardan gelen talepleri değerlendirmeye aldıktan sonra, Coinbase kendi Coinbase Endeks Fonunu sonlandırmaya karar verdi. Bunun yerine Coinbase Bundle ile bütün yatırımcılara çeşitli fırsatlar sağlamaya odaklanacağız.”

Bundle ürünü, Endeks fonunun aksine, bütün Coinbase müşterilerine açık olacak ve herhangi bir akreditasyon veya onay belgesi gerekmeyecek. Bundle’a giriş için gereken minimum yatırım miktarı ise 25 dolar olarak belirlendi. Coinbase Kripto Endeks Fonunda bu rakam 250.000 dolar gibi yüksek bir miktardı.

Fon ilk olarak bu yılın Mart ayında duyuruldu ancak Haziran ortalarına kadar piyasaya sürülmedi. Fonun yöneticilerinden olan Rueben Bramanathan konu hakkında kurumsal yatırımcıların fona 250.000 dolar ile 20 milyon dolara kadar yatırım yapabileceklerini ifade etmişti.

Fon ilk piyasaya çıktığında ABD tabanlı yatırımcıları Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic ve Litecoin ile buluşturmayı hedeflemekteydi.

Coinbase bunun yanı sıra ilerleyen tarihlerde başka kripto para birimlerinin de ekleneceğini belirtmiş olsa da, fonun ömrü bunu görmeye yetmedi.

Coinbase Kripto Endeks Fonu Ürününü Sonlandırdığını Doğruladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Kripto Endeks Fonu Ürününü Sonlandırdığını Doğruladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız? Bu 4 Gerekçeyi Okumalısınız Bitcoin’i Yasaklayan Bankanın Çalışanlarından Dolandırıcılık Skandalı 2010’a uzanan Bitcoin balinasından gizlilik odaklı kripto para için 50 BTC Bitcoin fiyat tahmini için Twitter duyarlılık analizi Bitcoin balinası satış uyarısı: 52.38 milyon dolar değerinde Bitcoin en iyi fiyattan satılmak için Bitfinex’e taşındı 10.5 Milyon Adet Bitcoin 2018 Yılından Bu Yana Hiç Hareket Etmedi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır