Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı?
Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı?

Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı?Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı?

Ünlü kripto para borsası Coinbase’in, Neutrino şirketini satın almasının yankıları sürmeye devam ediyor. Neutrino ekibinin bir parçasının çeşitli ülkelerdeki hükümetlere kişisel verileri sattıklarının ayyuka çıkmasının ardından Twitter’da başlayan #DeleteCoinbase hareketi sonucunda, şirketin Bitcoin işlem hacimlerinde düşme yaşandı.

Her ne kadar Coinbase’den yapılan açıklamada, bahsi geçen süreçlerde yer alan çalışanların şirket ile ilişiğinin kesildiği açıklansa da, bu durum yine de yaşanan tartışmaların ve şirket tarafından sebep olunan iletişim felaketinin önüne geçemedi.

Son olarak Diar’ın yayınladığı raporda ise Coinbase’in platformundaki işlem hacimlerinde yaşanan ciddi düşüş göze çarpıyor. Diar, yayınladığı raporda Coinbase’in Bitcoin trading hacimlerinde yaşanan düşüşe dikkat çekerken, bu rapor üzerine kripto para sosyal medyasında yapılan yorumlara göre ise, bu sürecin bir kritik sac ayağı da #DeleteCoinbase hareketi olarak dikkat çekiyor.

Yapılan kampanyaya sektörün en önde gelen isimleri de katılırken; yayınlanan çeşitli raporlara bakılırsa Coinbase’de bu hareket sonrasında bine yakın hesap kapatılmış. Coinbase’in Bitcoin hacimlerinde bir milyar doların altına son iki aydır ilk kez düşüldüğü belirtilen raporda, aynı zamanda dev borsanın sektörün geneline kıyasla aldığı pazar payının da ciddi şekilde daraldığı, kamu oyu ile paylaşıldı.

Hem Neutrino olayı, hem de ayı piyasasının etkisini devam ettirmesi ile düşen bu hacimleri toparlamak için iyi bir iletişim stratejesi geliştirmeye mecbur olan Coinbase; bakalım önümüzdeki dönemde bu konu ile ilgili olarak neler yapacak?

Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Hacimlerde Düşüş Yaşıyor: Sebep Neutrino’yu Satın Almaları mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ölmüyor! Binance CEO’su: “Bitcoin düşmanları boğa koşusunda meçhul olacak.” Baba Bitcoin (BTC) hangi çocuğuna tahtını bırakacak? Alibaba Blockchain’i Araştırmak İçin Yeni Bir Ortaklık İmzaladı Stabil Koin Projesi Basis, Kötü Haberi Verdi ve Yatırımcıların Paralarını İade Etmeye Başlayacak 10 Bin Dolarlık Bitcoin’le Kiralık Katil Kiralayan Kadın GPS İle Takip Ediliyor İşte 2 popüler analistten taze Bitcoin fiyat tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır