Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase CEO’su: Bitcoin ve Alt Koinler Düzeltme Döneminde Ve Bu Olumlu Bir Haber

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase CEO’su: Bitcoin ve Alt Koinler Düzeltme Döneminde Ve Bu Olumlu Bir Haber
Coinbase CEO’su: Bitcoin ve Alt Koinler Düzeltme Döneminde Ve Bu Olumlu Bir Haber

© Reuters.  © Reuters.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bir çok ünlü kripto simasının katıldığı TechCrunch konferansında bir biri ardına açıklamalar yapmaya devam ediyor. Brian 8 Eylül tarihinde kripto para birimlerinin 2017 yılının dördüncü çeyreğinde elde ettiği yoğun ilgiye firma olarak tepkilerinin ne olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri 2017 yılında çok kesin bir artış yakalamıştı ve bu sayede bir çok kişi Bitcoin ve Blockchain teknolojisini iyiden iyiye duymuş oldu. Söz konusu bilinme şu an kullanıcı sayısı bazında dünyanın en büyük kripto para borsasının bu günlere gelmesinin temel sebeplerinden birisi. Tabii ki firmanın verdiği kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini de unutmamak gerekiyor.

Brian çok güncel bir konu olan fiyat dalgalanmasına ve medya ilgisine değindi ve bunların genellikle firma yararına iki şeye neden olduğunu vurguladı. Medya ilgisi kripto para alanının bedava reklamının yapılmasını sağlıyor ki bu kripto para birimlerinin daha fazla insana ulaşması demek, fiyat dalgalanması ise yanlış sebeplerle çabucak köşeyi dönmek isteyerek kripto alanına giren insanların piyasadan çekilmesini sağlıyor. Brian sözlerine şu şekilde devam etti:

”.. onlar bırakıp gidiyorlar ve ilgilerini kaybediyorlar, uzun vadeli bu işin içinde olup iyi bir şeyler inşa etmek isteyenler bizim asıl istediğimiz insanlar. Benime ekibimin gidip konuşmasını istediğim insanlar da onlar. Bu insanlar kalıcı. Bu yüzden düzeltme döneminde çok daha iyi şeyler elde ediyoruz.”

Brian bunun yanı sıra kripto para piyasasının şu sıralar bir tür düzeltme döneminde olduğunu ve bunun ”çürük elmaları ayıklamak” adına yararlı bir şey olduğunu da vurguladı.

Coinbase CEO’su: Bitcoin ve Alt Koinler Düzeltme Döneminde Ve Bu Olumlu Bir Haber isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase CEO’su: Bitcoin ve Alt Koinler Düzeltme Döneminde Ve Bu Olumlu Bir Haber - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song, Bitcoin Cash SV’nin Neden ‘Scam’ Olduğunu Açıkladı Bitcoin’in Rekor Seviyede Düşüş Yaşayan Volatilitesi, Sıradaki Boğa Piyasasını Tetikleyebilir Mi? Çin blockchain ve yapay zekâyı sınır ötesi işlemlerde kullanmaya hazırlanıyor Ünlü Bitcoin geliştiricisi: Sıradaki boğa koşusu farklı olacak Finansta Yeni Devir: Bitcoin ile Kişiler Arası Ticaret Çin’deki Blockchain Şirketlerine İnternet Sansürü Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır