Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ Planlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ Planlıyor
Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ PlanlıyorKullanıcı sayısı açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan ve yakın zamanda 8 milyar dolarlık piyasa değerinin üstüne çıkan Coinbase, kripto para topluluğu için çeşitli girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

Ünlü borsanın son projesi ise, kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için insanları teşvik etmek hedefine dayalı. Çarşamba günü kripto para borsası tarafından yapılan duyuruya göre, platform Coinbase Earn adında yeni bir girişim  başlatıyor ve bu sistem dahilinde kullanıcılar çeşitli eğitsel görevler tamamlayarak 0x token’i kazanabilecek. Söz konusu görevlere eğitici videolar izlemek, test çözmek ve buna benzer şeyler dahil. Platform ilk başta sadece davetiyeye bağlı olarak kullanıcı kabul edecek ancak isteyen herkes bekleme listesine kayıt olabiliyor.

Yapılan basın açıklamasında belirtildiği üzre eğitsel materyaller, kullanıcı Earn platformuna üye olsun veya olmasın ayırt etmeksizin herkesin kullanımına açık. Coinbase yeni Earn programını hem müşterileri hem de müşteri olmayan kitleleri araştırıp, ”insanların yeni bir dijital varlığı kullanmasının önündeki en büyük engelin” eğitim ve bu varlık hakkındaki bilgi olduğunu görünce gerçekleştirmeye karar verdi.

Kripto para sektörünün en büyük hedeflerinden birisi olan ana akım kitleler tarafından kullanılmak ve itibari paralardan daha fazla kullanıcıya ulaşmak, ancak ve ancak eğitim ile mümkün olabilir. Görünüşe göre ABD tabanlı kripto para borsası da bu yolda ciddi bir adım atmaya başladı.

Earn programına kayıt olan kullanıcılar, 0x token’lerini kazanmak için akıllı bir telefona veya bilgisayara ihtiyaç duymakta ve ilk olarak sadece bir kripto para birimi ile ödül verilecek olmasına rağmen, Coinbase, gelecekte daha fazla kripto para biriminin eklenebileceğini aktardı.

Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ Planlıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Borsası, Kripto Paralar Hakkında Bilgi Edinenleri ‘Ödüllendirmeyi’ Planlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler İndikatöre Göre Bitcoin’de Boğaların Nefesi Kesildi Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı Ayı Piyasası ICO’ları Vurdu: Şirketler, Fonları Çoğaltmak İçin Günlük Trade Yapıyor Coil webden para kazanmanıza yardım ederken Ripple (XRP) ağından faydalanacak 13 Mart Kripto Para Piyasası Genel Görünümü: Bitcoin ve Alt Koinler Yükselişi Sürdürüyor Devasa Ripple (XRP) Transferleri, Bitcoin Önemli Bir Dönüm Noktasında, Son Dakika Kripto Para Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır