Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çoğu Altcoin can çekişirken 0x (ZRX) fiyat çıkışıyla göz kamaştırıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çoğu Altcoin can çekişirken 0x (ZRX) fiyat çıkışıyla göz kamaştırıyor!
Çoğu Altcoin can çekişirken 0x (ZRX) fiyat çıkışıyla göz kamaştırıyor!


0x (ZRX) fiyat grafiğini göz doldurduğu günümüzde kripto para toplam piyasa büyüklüğünde 26.sırada. 0x (ZRX)’in belki de en büyük avantajı aktif ve duyarlı bir ekip tarafından yönetilmesi. Bu özelliği kripto paraya olan ilgiyi sürekli canlı tutuyor.

0x (ZRX) Fiyat Grafiği Göz DolduruyorZRX bugün Türkiye saatiyle tam 17:00’de 0.60 dolar değerine ulaşarak birçok kripto paranın ciddi kayıplar yaşadığı bir dönemde %7.2’lik yükseliş kaydetti. Sonrasında gelen kar satışlarıyla grafik biraz aşağı düşse de halen 0.55 dolar değerinden işlem görüyor.

Yükseldiği dönemde toplam piyasa büyüklüğü 324 milyon dolara kadar çıkmıştı. Devamında 24 milyon dolarlık düşüş kaydetti ve yazı yayına hazırlanırken 300 milyon dolar bölgesinde hareket ediyordu. Günlük işlem hacmi 14 Kasım’da 21 milyon dolar ile son 4 haftanın zirvesinde yer alırken bu değer dün 12 milyon dolara geriledi.


0x düzgün doğrusal bir şekilde momentum kazanmaya devam ediyor. Grafiğinin de daha yüksek tepeler yaparak ilerlediğini görüyoruz. Fiyat bugün iki kez 0.60 dolara dokunarak geri çekildi. Çift tepe formasyonu olarak adlandırılan bu durum kırılamayan direncin güçlenmesiyle sonuçlanır. Fiyat bir kere daha bu seviyeyi denediğinde bu sefer daha büyük momentuma ihtiyaç duyacak.

0x, Ethereum blockchain’de dijital varlıkların peer-to-peer (P2P) değişimini sağlayan açık bir protokoldür. 0x ekibi tarafından yayınlanan son blogda, Counterfactual projesindeki son gelişmeler kamuya açıklandı. En önemli gelişme farklı geliştirici ekiplerin işbirliğine gidiyor oluşu. Bu kapamda L4 ekibi Prototypal, Celer ve Magmo ekipleri ile ortak hareket etme kararı aldı.

Counterfactual projesi açık kaynak kodlu bir proje. Proje kapsamı ise “state channels” özelliği sayesinde blockchain uygulamalarının kapalı zincir tabir edilen iç aktarıma izin vermesi. Kapalı zincir aktarımlar vasıtasıyla performans ve ölçeklendirme konularında ilerleme kaydetmeyi hedefliyorlar.

Ekip Counterfactual sayesinde Ethereum üzerinden kolayca ölçeklenebilir merkeziyetsiz uygulamalar inşa etme derdinde. Ekip aslında bu sayede öngörülebilir bir gelecek zaman aralığında tüm merkezşyetsiz uygulama geliştiricilerinin kullanabileceği pratik bir çerçeve kurmayı istiyor.

0x (ZRX) adı şüphesiz süpriz bir şekilde Coinbase’te listelendikten sonra artan ilgiyi üzerine çekiyor. Bakalım bundan sonrasında 0x (ZRX) fiyat garfiğinde neler göreceğiz.

0x (ZRX) hakkında daha fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çoğu Altcoin can çekişirken 0x (ZRX) fiyat çıkışıyla göz kamaştırıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

11 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Güler misin Ağlar mısın? Cryptopia, 15 Gündür Hacklenmeye Devam Ediyor! Mastercard’dan MENA Hamlesi! Houston Rockets ve Boston Celtics Karşılaşmasında, Bitcoin Cash Madenciliği Reklamı Yapıldı! Yine Aynı Hikaye: Hakkında Methiyeler Dizilen GRIN, Bir Gün İçinde Yüzde 97 Düştü 2012’den gelen 40,000 Bitcoin hareket etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır