Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cobinhood Borsası: EOS Dahil 14 Kripto Parayı Çıkarmaya Karar Verdik!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cobinhood Borsası: EOS Dahil 14 Kripto Parayı Çıkarmaya Karar Verdik!
Cobinhood Borsası: EOS Dahil 14 Kripto Parayı Çıkarmaya Karar Verdik!

© Reuters.  © Reuters.

Cobinhood isimli kripto para borsasından yapılan resmi basın açıklamasında, borsanın 14 kripto para birimini belirli nedenler ve en fazla da düşük işlem hacimleri dolayısı ile borsadan çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı. Borsa, kripto para birimlerinin 14 tanesinin işlem hacimlerinin çok düşük olduğunu ve kendilerine gereksiz yere zaman ve para kaybı yaşatabilecek işlemler yapılabilecek olduğundan dolayı daha fazla bu 14 kripto parayı tutmayı ve işlem yapılmasına izin vermeyi düşünmediklerini açıkladı.

Dünyanın en fazla bilinen kripto para birimlerinden bir tanesi olan EOS’un borsadan çıkarılacak olduğunu açıklayan Cobinhood, EOS’un ilgi görmediğini ve kendi borsalarında işlem hacimlerinin çok düşük bir oranda olduğunu açıkladı.

Borsalar Çıkarabiliyor
Kripto para borsaları kendi isteklerine göre bazen istedikleri kripto paranın borsada listelenmesine izin vermeyebiliyor veya tam tersine listelenen bir kripto para birimini borsadan çıkarabiliyor. Borsanın bu adımı sayesinde kripto para sektöründe bir değişim olmayacak olsa da Cobinhood kullanıcıları için bu durum aynı borsayı kullanmaya devam edemeyecek oldukları anlamına geliyor.

  • Cobinhood, çok fazla kullanılmayan borsalardan bir tanesi.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cobinhood Borsası: EOS Dahil 14 Kripto Parayı Çıkarmaya Karar Verdik! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dikkat! Ücretsiz Bitcoin ve Ether ‘Veren’ Uygulama Binlerce Kişiyi Ağına Düşürdü Son çeyrekte ”en çok kazandıracak kripto paralar” için 5 uzman bir araya geldi Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor XRP için 0.5 doların altı mümkün görünüyor mu? Bankacılık Devinin CEO’suna Göre Facebook’un Libra’sı Kısa Vadede Tehdit Oluşturmuyor Bitcoin’in Artışını Rakipleri Paylaşmadı; Piyasa Hakimiyeti 19 Ayın Yükseğinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır