Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CNBC Analisti Jim Iurio: Bitcoin 6.800 Doların Üzerine Çıkacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » CNBC Analisti Jim Iurio: Bitcoin 6.800 Doların Üzerine Çıkacak
CNBC Analisti Jim Iurio: Bitcoin 6.800 Doların Üzerine ÇıkacakCNBC Futures Now programı analistlerinden Jim Iurio, 6.000 dolar seviyesinde kritik bir destek seviyesi oluşturan piyasa analizlerine dayanarak BTC‘nin 6.800 doların üzerine çıkacağını düşünüyor. Anthony Grisanti ile katıldığı programda konuşan Jim, piyasa grafiklerinin Bitcoin’in hareketlerini tahmin etme konusunda doğru sonuç vereceğini ifade etti.

Kendisine sorulan bir soru üzerine 6.000 dolar seviyesinin önemini açıklayan Jim Iurio, şunları açıkladı:

”6.000 dolar büyük bir olay. Neden büyük bir olay bilmiyorum ama grafiklere bakarsanız ortada bir şeyler olduğu kesin gözüküyor. Bitcoin ne zaman bu seviyeye gelse tekrar reddediliyor. Eğer 6.460 dolar seviyesine yani şimdiki değerinin 60 dolar üzerine gelirse, ”stop-in” dediğimiz bir tekniği kullanıyoruz. Biraz güç toplamasını bekliyoruz ve doğru zamanda girmek istiyoruz.”

Jim’in söz konusu açıklamayı yaptığı 20 Eylül günü BTC 6.460 dolar seviyelerinde olsa da, basın saatine göre 6.741 dolardan işlem görmekte. Analiste göre BTC tekrardan 6.210 dolar altına kadar gerilerse, yine 6.000 dolardaki destek hattına iner ve oradan sıçrama yapar.

Jim ş an piyasada trade yapılabilecek sağlam temeller olmadığını ve geleneksel piyasalardaki gibi sadece grafikler ile tahmin yapılamayacağını belirtti. Kendisine göre geliştirdiği bu teknik ve düşünce, (6.000 dolar destek hattı) biraz şans ve biraz da piyasayı izlemekten kaynaklanıyor. Jim’e katılan Anthony Grisanti de kendisini onaylayan şu açıklamalarda bulundu:

”Trade yapabilecek temel şeyleriniz olmayınca, taktikler ile bunu yapıyorsunuz ve şu an Jim’in yaptığı da bu. Kendisin belirli bir seviyede durduruyor ve devam bekliyor. Eğer istediği devamı alamazsa, trade’e girmiyor.”

CNBC Analisti Jim Iurio: Bitcoin 6.800 Doların Üzerine Çıkacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CNBC Analisti Jim Iurio: Bitcoin 6.800 Doların Üzerine Çıkacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dubai’nin İlk Bitcoin ATM’si Hizmete Başladı: Kimliksiz Bitcoin Alımı Mevcut Quadriga Olayında Yeni Gelişmeler Bitcoin 4% artışla 11.254,0 seviyesinin üzerine çıktı Wall Street Journal: ICO’ların Çoğunluğunda Bilgi Hırsızlığı, Kimlik Hırsızlığı ve Karşılanamayacak Vaatler Var! Binance, Hackerların Yakalanması için 250.000 Dolar Ödül Koydu Bitcoin 9400’ü tekrar aştı, hashrate rekor kırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır