Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor”
Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor”Boston Massachusetts menşeli fintech firması Circle Internet Financial Ltd., yakın zamanda bir fon toplama platformu olan SeedInvest‘i satın aldı. Firmanın böyle bir satın alma yapmasının arkasındaki sebep ise, startup firmalarının kripto para birimleri ile fon toplayabilmelerini daha fazla kolaylaştırmak. Circle CEO’su ve kurucu ortağı Jeremy Allaire, söz konusu satın almanın, ”her şeyin tokenleştirilmiş halinin olacağı” gelecekteki ekonomide finansal hizmetler sağlayabilmesinin önünü açacak.

Manhattan, New York sınırlarında yapılan Token Academy konferansında konuşan Allaire, CNBC kaynağına şunları aktardı:

”Eninde sonunda bu piyasalar bu varlıklardan yüz binlerce olmasa bile, on binlercesine sahip olacak ve bu yüzden sıradaki hamle lisansı bir broker dealer satın almaktı.”

Ki zaten sırf bu sebepten ötürü Circle, SeedInvest’i satın aldı.

Allaire, SeedInvest’in fon toplama sürecinin veya yönteminin, kripto para birimleri ile ilgili firmaların ilk dijital para arzı yöntemi ile para toplama yönteminin bir ”kuzeni” olduğunu belirtti.

SeedInvest’in internet tabanlı portalı, startup firmalarını potansiyel yatırımcılar ile bir araya getiriyor ki bu teknoloji artık Circle tarafından kullanılacak. Circle bunun yanı sıra SeedInvest’in sahip olduğu broker – dealer lisansına da sahip oldu ve bu sayede işlemlerini bir tık öteye taşıyabilecek. Circle ve SeedInvest’in iş anlaşması henüz onaylanmadı ve hala SEC tarafından değerlendirme aşamasında.

Yine de, SEC tarafından satın almaya onay verileceğine kesin gözüyle bakılmakta.

Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’li siyasetçi: “Bitcoin’in geleceği için SEC kapatılmalı!” ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı Depo duvarını delerek 85 Bitcoin cihazı çalan hırsızlar tutuklandı Araştırma: Aylık Ticaret Hacminin 7 Milyon Doları “Pump&Dump’tan” Geliyor Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash’in Yerini Ele Geçirdi! Yükseliş Hala Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır