Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin Halk Bankası: ICO ve STO’lara Yasadışı Erişim Fazla!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çin Halk Bankası: ICO ve STO’lara Yasadışı Erişim Fazla!
Çin Halk Bankası: ICO ve STO’lara Yasadışı Erişim Fazla!

© Reuters.  © Reuters.

Çin Halk Bankası’ndan bir yetkili tarafından yapılan açıklamada, ülke vatandaşlarının kripto paralara olan ilgisinin ötesinde ICO’lar ve STO’lara gösterdikleri yasal olmayan (yasadışı) ilginin sürekli artış eğiliminde olmasının engellenmesi ve gerekirse hükümet tarafından bu kişilerin yasaları yok sayması dolayısı ile cezalandırılması gerektiğini açıkladı. Çin Halk Bankası’ndan bir yetkilinin yaptığı açıklamada, STO’lar ve ICO’lar hedefteydi. Yetkili, ICO ve STO’ların Çin Halk Bankası tarafından yasaklandığını ve bunlara hala sahip olmaya çalışan kişilerin, haklarında yasal işlemler yapılabilecek olduğu ve giderek artan ilgiyi durdurmak zorunda olduklarını açıkladı.

ICO’ların ve STO’ların Çin’de yasak olduğunu bir kez daha hatırlatmak istediğini belirten yetkili, yasaklara tüm halk tarafından uyulması ve Çin hükümetinin kararlarına Çin sınırları içerisinde yaşayan ve ülke vatandaşı olan herkesin uyması çağrısında bulundu.

Hükümet Tepki Çekiyor
Çin hükümeti, kripto paralar konusunda uyguladığı baskıcı tavrı dolayısı ile sürekli olarak tepki çekmekte ve yasal olarak kripto paraların engellenmesi bile gündeme gelebileceği endişesini yaşayan ülke vatandaşları, kendi işlemlerinin Çin hükümetine göre yasadışı, kendilerine göre ise normal bir işlem olduğu görüşündeler.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin Halk Bankası: ICO ve STO’lara Yasadışı Erişim Fazla! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Pazarı Her Zamankinden Daha Dinamik! Ruanda Nadir Bulunan Tantal Madenini Blockchain İle Takip Edecek Venezuela Hükümeti Kripto Para İşlemlerini Düzenlemeye Başladı HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak Bitcoin 3 Gün İçerisinde Rekor Kırabilir Mi? 2019 Yılının Popüler Kripto Para Projeleri, Stabil Koinler Mi Olacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır