Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee: Çıkar Çatışması Olduğu İçin LTC’lerimi Sattım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee: Çıkar Çatışması Olduğu İçin LTC’lerimi Sattım
Charlie Lee: Çıkar Çatışması Olduğu İçin LTC’lerimi SattımAnnual Litecoin Summit’de bir konuşma yapan Litecoin kurucusu Charlie Lee, yaptığı açıklamada elindeki LTC’leri satma sebebinin çıkar uyuşmalığı olduğunu belirtti. Litecoin’i eleştiren insanların son dönemde en fazla kullandığı argüman ‘Koini çıkaran dahi satıyor’ olurken, bu konuya cevap veren Lee, konuşmasında ayrıca bir de caps göstererek olaya esprili bir şekilde yaklaşmaya çalıştı.

Lee, biraz da Nike’ın Colin Kapernick ile yaptığı reklam çalışmasına selam çakarak; ”Uğrunda her şeyi satman gerekse de, bir şeyi inanmaya devam et’ yazılı bir slogan ile resmini birlikte paylaştı. Lee, daha sonra ise şöyle konuştu:

”Eğer Mark Zuckerberg gidip Facebook’daki tüm hisselerini bir anda satmaya karar verseydi? Bu Facebook’dan ne götürürdü?”

Lee, daha sonra Litecoin’in bir şirket olmadığını ve de bu sebeple LTC fiyatlarının şirket başarısı ile korele olmak durumunda olmadığını ifade etti. Litecoin’in para birimi olmaya devam ettikçe ve de merkezi olmama özelliğini korudukça fiyatının pek de umrunda olmadığını belirten Lee, şunları ekledi:

”Açıkçası şu an ilgilendiğim tek şey, kesinlikle Litecoin’in kullanım sayılarında ve oranlarındaki artmalar. Başka bir şey ile ilgilenmiyorum. Buna fiyat da dahildir. Benim için esas önemli olan kullanım alanı.”

Lee, elindeki tüm LTC’lerini satmasına karşın dönem dönem LTC ile alış veriş yaptığını da ifade ederken, işten tamamen kopuk olmadığını da belirtti. Şu anda para ile ilgili bir kaygısı olmadığını belirten Lee, bundan sonra sadece Litecoin’in başarısı için çalışacağını da sözlerine ekledi.

Charlie Lee: Çıkar Çatışması Olduğu İçin LTC’lerimi Sattım isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee: Çıkar Çatışması Olduğu İçin LTC’lerimi Sattım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi Kripto Para Borsası, Cebelitarık Lisansını Sonunda Aldı! 300 Yıllık Saat Üreticisi, Kripto Para Cüzdanı İçeren Saat Üretecek! Bitcoin 3.700 Dolara Düştü! John McAfee’nin Hayatı Film Oluyor! Ukraynalıların Kripto Gelirlerinin Yüzde 19.5’ini Vergi Olarak Ödemesi ”Tavsiye Ediliyor” Dev İspanyol Bankası BBVA, Blockchain Üzerinde Porsche Holding’e 150 Milyon Avroluk Kredi Verdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır