Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano ADA Coinbase söylentisi ne kadar doğru? ADA neden yükseliyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano ADA Coinbase söylentisi ne kadar doğru? ADA neden yükseliyor?
Cardano ADA Coinbase söylentisi ne kadar doğru? ADA neden yükseliyor?

© Reuters.  © Reuters.

Cardano ADA Coinbase söylentisi ile Cardano’nun değeri, ayın başından bu yana yaklaşık % 10 arttı. Coinbase daha önce incelemeye aldığı tokenlerden ZRX ve BAT’ı geçtiğimiz günlerde listeledi. Coinbase’in sırada ki tokeninin Cardano olduğu tahmin ediliyor. Cardano ADA Coinbase söylentisi ile değeri artan ADA yeni platformlarda da yer almaya başlıyor.

Cardano ADA Coinbase söylentisi ADA’nın değer artışına katkı sağlıyorCardano (ADA) Kasım ayının başından bu yana güçlü bir artış yaşadı. Pek çok kişi yakında Coinbase‘de listeleneceğini tahmin ediyor. Temmuz ayında Coinbase resmi Twitter hesabından Cardano dahil toplam 5 parayı listesine eklemek için incelemeye aldığını duyurmuştu.

İncelemeye aldığı tokenlerden ZRX ve BAT’ı destekleyen Coinbase’in sıradaki tokeni ADA olarak görülüyor. Ayrıca, Coinbase’in, Twitter hesabından duyurduğu tokenlerden ikisini listelemesi Cardano (ADA) Coinbase söylentisi ‘nin artmasına neden oldu.

Cardano’nun ticaret hacmi 57 milyon dolara ulaştıCardano‘nun (ADA) değeri, ayın başından bu yana yaklaşık % 10 arttı. Perşembe günü 0.07 dolardan işlem gören ADA pazartesi günü 0.078 dolara yükseldi. Ticaret hacmi neredeyse aynı günlerde dört katına çıktı. Ticaret hacmi 11 milyondan 40 milyona çıktı ve sonra yaklaşık 57 milyon dolar seviyesine ulaştı.

Cardano, Eylül 2017’de piyasaya sürüldükten sonra hızla değer kazandı. ADA, ilk 4 ayda % 2.000 artış gösterdi. Ama sonra 2018’in başlarında diğer büyük paralarla birlikte ciddi düşüş yaşadı. Cardano ekibinin geliştirme çalışmalarına devam etmesine rağmen, Cardano’nun (ADA) geleceği belirsiz görülüyordu.

Bununla birlikte, Cardano ADA Coinbase söylentisi gibi haberler yatırımcılar arasında olumlu spekülasyonları yeniden alevlendirdi.

Temmuz ayında, Coinbase, beş yeni parayı listelemeyi düşündüğünü açıkladı. Coinbase ilk olarak ekim ayı ortalarında 0x (ZRX)’i ekledi, bunu birkaç hafta sonra Basic Attention Token (BAT (LON:BATS)) izledi. Birçok kişi, bu iki koinin ilk olarak listeleneceğini doğru tahmin etmişti. Çünkü bu iki token ERC-20 tokeni olduğu için platformda önceden listelenmiş olan Ethereum Classic (ETC) ile birleştirilmeleri daha kolay. Cardano (ADA) Coinbase söylentisi Coinbase’in tweeti ile arttı. Coinbase ZRX ve BAT’dan sonra Cardano (ADA), Stellar (XLM) ve ZCash’i (ZEC) de incelemeye aldığını duyurmuştu.

Cardano IronX Borsasının ilk parası olacak!Cardano ADA Coinbase söylentisi ile değeri artan ADA yeni platformlarda da yer almaya başlıyor. Cardano, önümüzdeki günlerde başlayacak IronX Borsası’nın ilk parası olacak. IronX, Cardano protokolünün arkasındaki geliştiricilerin bir kısmının da dahil olduğu EmurgoHK ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu nedenle, ADA IronX’in temel para birimi olacağı açıklanmıştı.

Ne yazık ki, birkaç hafta önce, Cardano Vakfı, Emurgo ve HK bazı konularda uzlaşma sağlayamadıklarını gerekçe göstererek yollarını ayırdı. Sonrasında, Emurgo ve HK birleşerek EmurgoHK’yı kurararak IronX Borsası için güçlerini birleştirdiler. IronX borsası bu yeni ittifağın ilk büyük sınavı olarak görülüyor. Yeni kurulan ittifak başarılı olabilecek mi şuan için bilinmiyor. Ama bunu IronX borsasıyla yakından takip etme fırsatımız olacak.

ADA’nın yükselişe devam edip edemeyeceğini bu noktada söylemek zor. Fakat dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var ki o da Coinbase’in desteklediği paralar platformdaki diğer paralarda da artışa neden oluyor. Coinbase BAT’ı desteklediğinden beri Stellar (XLM) ve ZCash’de (ZEC) değer artışı görüldü. Ancak, XLM ve ZEC, Cardano (ADA) kadar artış elde edemedi. Tüm bunlar dikkate alındığında Hem IronX’in lansmanı hem de Cardano ADA Coinbase söylentisi ADA’nın değerinin artmasını sağlıyor. Coinbase’e eklenecek bir sonraki para ADA olmasa bile bu söylentiler ADA’nın değerini önemli ölçüde artırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano ADA Coinbase söylentisi ne kadar doğru? ADA neden yükseliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Beklenen Tether davası başladı: Bitcoin nasıl etkilenebilir? Gazprombank İsviçre, 2019 Yılında Kripto Para Hizmetlerini Piyasaya Sürecek Bitcoin’de 3.500 Dolar Kaçınılmaz Mı? Analistlerin Ethereum ve XRP Tahminleri IOTA Bosch ile birlikte piyasa modeli geliştiriyor Bitcoin ve Kripto Para Ticareti Yaparken Bunlara Dikkat! Bitcoin ve Kripto Para Madenciliği 2019’da Nasıl Görünecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır