Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Buterin’in Ethereum’u Bırakıyor İddiaları Yine Gündemde, Buterin İddialara Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Buterin’in Ethereum’u Bırakıyor İddiaları Yine Gündemde, Buterin İddialara Yanıt Verdi
Buterin’in Ethereum’u Bırakıyor İddiaları Yine Gündemde, Buterin İddialara Yanıt Verdi2018 senesi içerisinde, Ethereum‘un kurucu ortakları arasında yer alan ve proje için ciddi bir öneme sahip Vitalik Buterin‘in, Ethereum topluluğunu bırakabileceği dedikoduları ayyuka çıkmıştı. Olay ilk olarak Buterin’in kendisi tarafından Google (NASDAQ:GOOGL) tarafından gelen bir maili ifşa etmesi ile başladı ve daha sonra Buterin olayı kesin bir dille açıklayıp, topluluğu bırakmayacağını vurguladı. Buterin’in ”Ethereum’u bırakıp Google için çalışmalı mıyım?” temalı anketi o zamanlar ciddi bir tepki bile görmüştü.

Geçtiğimiz bir kaç gün içerisinde ise, aynı haberler yine ortaya çıktı. Twitter üzerindeki bir gönderinin altında yorum yapan bir topluluk üyesi Raz, Vitalik’e şu soruyu sordu:

”Eninde sonunda kendini projeden ( Ethereum) nasıl ayıracağına dair bir fikrin var mı?”

Dakikalar sonra Buterin’den cevap geldi ve bu hamlenin ilerleme aşamasında olduğunu aktardı.

Buterin başka bir tweet ile de Ethereum’un o olmadan da yoluna devam edebileceğini ifade etti.

Olay bir anda Ethereum topluluğuna yayıldı ve herkes Buterin’in projeyi bırakacağını zannetti ki daha sonra konuya Buterin tarafından açıklama getirildi.

Kurucu ortak yaptığı son açıklamada  ”çıkmanın”, katılımına ”gerek” olmaması anlamına geldiğini belirtti. Yakın zamanda ayrılma planı olmadığını da ekledi.

Buterin’in Ethereum’u Bırakıyor İddiaları Yine Gündemde, Buterin İddialara Yanıt Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Buterin’in Ethereum’u Bırakıyor İddiaları Yine Gündemde, Buterin İddialara Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’de 1 Milyar Dolarlık Bitcoin Bu Ücretle Transfer Edildi Başarısız Olmuş Kripto Para Projesi, 60.000 Dolara Satışa Çıkartıldı! Binance’ın Araştırmasına Göre Bitcoin’in Hakimiyeti Daha da Yükselebilir! BAE Hükümeti Yıllık Toplantıyı Bitirdi: Blockchain ve Yapay Zeka Masaya Yatırıldı Lider Bitcoin Borsası Binance, Launchpad Sonuçlarını Duyurdu! BitPay’in Copay Cüzdanında Güvenlik Açığı Tespit Edildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır