Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu hafta sonu yakın takip edilmesi gereken 6 kripto para

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu hafta sonu yakın takip edilmesi gereken 6 kripto para
Bu hafta sonu yakın takip edilmesi gereken 6 kripto para

© Reuters.  © Reuters.

Son günlede gösterdiği artışlarla dikkat çeken ve takip edilmesi gereken 6 kripto para incelendi. Açıkçası, hafta sonu boyunca kazanç sağlayacak çok fazla kripto para yok. Bitcoin ve Ethereum’a baktığımızda işler harika görünmüyor.

Dikkat çeken 6 kripto paraBazı kripto para birimleri son birkaç saat içinde ilginç artışlar gösterse de sıralamalarda fazla bir değişiklik olmuyor. Aşağıdaki 6 kipto para bu bakımdan göze çarpmaktadır.

Bitcoin GoldBu kripto paranın son günlerde değer kazandığı görülüyor. Genel olarak düşüş eğilimi göz önüne alındığında, bu tür gelişmeler olumlu görülse de, bu kripto paranın uzun vadede ne getireceğini kestirmek zor. Bitcoin Gold hala gerçek kullanım durumlarından yoksundur. Dolayısıyla değeri her şeyden önce spekülatiftir.

Bitcoin DiamondBitcoin‘in çatal sürümlerinin nasıl aniden çektiğini görmek oldukça ilginç. Bugüne kadar gerçekten bir etki yaratan tek para birimi Bitcoin Cash‘dir. Ancak son birkaç saat içinde çatalın değeri biraz düşmektedir. Bu haliyle, Bitcoin Diamond fiyatında şu sıralar %20’lik bir artış kaydedildi ve değeri bir kez daha 1.16 $ seviyesinin üzerine çıkıyor.

RevainRevain‘ın fiyatı, son birkaç haftada bazı ilginç değişiklikler görmüştür. Ancak bu dönemde genel fiyat ivmesi olumlu görünmektedir. SUD değerinde %7.5’lik bir artış oldu ve fiyat, tekrar 0.17 $ olarak görülüyor. Tüm pazarların nasıl mücadele ettiğini düşünüldüğünde olumlu bir işaret.

ArdorBu günlerde Ardor‘a çok fazla dikkat edilmiyor gibi görünüyor. Kripto para şu anda doalr karşısında bazı kazançlar gösteriyor. Geçtiğimiz birkaç saat içinde %5’lik sağlıklı bir hamle sayesinde, bu kripto para başarılı bir şekilde tersine bir eğilim yaratıyor. Bu nedenle, hafta sonu boyunca bu eğilimin nasıl devam edeceğini görmek ilginç olacaktır.

QuarkchainQuarkchain fiyatının son birkaç hafta içerisinde harekete geçmesi ilk defa olmadı. Bugünün baskısında, QKC başına değer yaklaşık %7.5 arttı. Bu da yükselişi sürdürmek için oldukça ilginç bir gelişmedir. Aynı zamanda, ilk 100 içindeki bir kripto paradır. Oldukça göze çarpan kazançlar sağlaması dikkat çekiyor.

NexoYazım sırasında bazı iyi kazançlara işaret eden son kripto para birimi Nexo. Bu özel kripto para, fiyat bakımından herşeyden önce nispeten sessizdir. Ancak son birkaç saat içinde yaklaşık %4’lük bir artış göstermiştir. Nexo için şu anda işlerin iyi gittiğini söyleyebiliriz. Fakat, bu kazançları sürdürmenin zor olduğunu tahmin etmek zor değil.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu hafta sonu yakın takip edilmesi gereken 6 kripto para - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Özbekistan’dan Kripto Para Hamlesi Geldi Altcoin’de Patlama Yaşanacak XRP bazlı kripto para borsası CoinField 61 ülkede yayında Litecoin yükseltmesinin tarihi sonunda belli oldu: Ağda neler değişecek? Nisan ayında en çok kazandıran 10 kripto para Cardano CEO’su Charles Hoskinson Justin Sun’ı Eleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır