Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser
Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser

2/2


2/2


Bir kaç gündür yaşanan kendisini iyice hissettirip bir çok kripto parayı aşağıya çeken ayı piyasasının etkisine rağmen, ünlü iki Bitcoin boğası Brian Kelly ve Tom Lee hala lider kripto para biriminin 2018 yılının yüksek bir fiyattan kapatacağı görüşünde. Kelly için bunun temel nedeni kurumsal yatırımcıların akın akın piyasaya giriş yapması. Lee ise önceki açıklamalarında yaptığı 25.000 dolarlık Bitcoin tahmininde ısrarcı.

”Kurumsal Sürü” Geliyor
Yakın zamanda CNBC’ye çıkan Brian Kelly, büyük paraya sahip oyuncuların piyasaya girişinin eninde sonunda bir etki yaratacağını ifade etti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

”Bizim kripto hedge fonumuz için yaptığımız sohbetlerden şunu söyleyebilirim ki, kurumsal sürü piyasaya giriş yapmaya başladı.”

Kelly son zamanlarda yaşanan ve kripto para piyasasının dikkatini ciddi bir anlamda çeken Fidelity kurumu ile Yale Üniversitesine değinmekte.


İlgili haber:
Binance CEO’su Sordu: Fidelity Portföyünün Yüzde 5’ini Piyasalara Yönlendirirse Ne Olur?

Kelly’e göre mevcut olaylar artan genel kabul hakkında oldukça olumlu işaretler ve bunlar kripto para endüstrisinin sıradaki yıla boğa ile başlamasını katalize edecek unsurlar. Kelly bunun yanı sıra kurumsal yatırımcılar için depolama çözümlerinin büyük bir sıkıntı olduğunu, ancak Fidelity gibi kurumlarla bunun çözüleceğini vurguladı.

Lee ise daha önce yaptığı 25.000 dolar fiyatında ısrarcı olup, özellikle 200 günlük grafiklerin bu konuda oldukça önemli olduğunu ancak BTC’nin önümüzdeki 6 ay boyunca sadece %50 artış yapabileceğini aktardı.

Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase genişlemeye devam ediyor; Şimdi de EOS desteğini açıkladı Kripto Para Piyasaları Düştü, Madencilik Karşıtı Çevreciler Sevindi Kırım için Bir Kripto Para mı Geliyor? Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin Japonya G20 Öncesinde Kripto Para Borsalarını Denetliyor Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç Katılmıyorum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır