Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brian Kelly: Kurumsal Yatırımcı, Yavaş Yavaş Sektöre Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brian Kelly: Kurumsal Yatırımcı, Yavaş Yavaş Sektöre Geliyor
Brian Kelly: Kurumsal Yatırımcı, Yavaş Yavaş Sektöre Geliyor

2/2


2/2


BKCM isimli yatırım şirketinin CEO’luğunu yapan ve kripto para piyasalarının hatrı sayılır isimlerinden birisi olan Brian Kelly, CNBC’de katıldığı Power Lunch programında kripto para piyasalarına ilişkin görüşlerini paylaştı. Kelly, yaptığı açıklamada Fidelity’nin kripto para sektörünü gireceği haberinin büyük bir gelişme olduğunu ifade ederken, artık kripto para piyasalarının kurumsal yatırımcılar için giderek daha cazip bir hale gelmeye başladığını da aktardı.


İlgili haber:
Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek

Kelly, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Ürünlerin güvenliği şu anda gerçekten kripto para sektörünün önündeki en büyük sorunlardan birisi. Fidelity gibi bir devin, bu işe adım atması, çok olumlu bir gelişme. Bu yeni ürün sınıfının güvenliğini biz sağlarız, demek anlamına geliyor. Hatta sigorta dahi yapabilirler. Gerçekten büyük bir olay.”

Kelly, daha sonra Yale’in başını çektiği dünyanın bazı dev üniversitelerinin yaptığı kripto para yatırımlarına da değindi. Başarılı yönetici, kurumsal yatırımcıların yavaş yavaş kripto para piyasalarına yaklaştığını ifade ederken, bu durumu ise şöyle değerlendirdi:

”Yale’ın bu hamlesi hemen herkesin dikkatini çekti. Bu habeleri, kripto para piyasalarının kazandığı momentumun bir yansıması olarak görüyorum. Kripto paralara doğru, özellikle kurumsal yatırımcıda başlayan bir trend var. Bunu görmek mümkün. Yale’in de bu hamlesi, diğerlerine cesaret teşkil edecek olması açısından çok önemli. Bu piyasanın şu anda yeni yatırımcıya ihtiyacı var. Yeni yatırımcı da yeni para demek ve bu da fiyatlara olumlu yansıyacaktır.”

Brian Kelly: Kurumsal Yatırımcı, Yavaş Yavaş Sektöre Geliyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brian Kelly: Kurumsal Yatırımcı, Yavaş Yavaş Sektöre Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Kripto Para Borsası, Kendi Bankamatik Kartını Piyasaya Sürdü! İran’ı Kasıp Kavuran Madencilik Açıklamalarına Halk Tepkili Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide Artıyor Business Insider: Bu tarihlerde Bitcoin’e yatırım yapanlar kazandı! Bloomberg analistinden Bitcoin uyarısı: Koşullar Kasım’a benziyor Ünlü Analist: 6800 Dolar Güvenli Bölge

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır