Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockforce Capital CEO’su: Kripto Para Düşüşü Sağlıklı, Bitcoin Hala Çok İyi Bir Yatırım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockforce Capital CEO’su: Kripto Para Düşüşü Sağlıklı, Bitcoin Hala Çok İyi Bir Yatırım
Blockforce Capital CEO’su: Kripto Para Düşüşü Sağlıklı, Bitcoin Hala Çok İyi Bir YatırımAyılar kripto para piyasasını dibe çektiğinden beri, yatırımcıların ellerinde bulunan neredeyse her bir kripto para birimi zarar ettirmeye başladı. Sadece Bitcoin gibi kripto para birimlerinin değeri değil, aynı zamanda kripto para piyasasının etrafındaki ilgi de aynı oranda bir düşüş yaşadı ve bazı kişiler piyasadan tamamiyle çekildi. Bütün bunlara rağmen, kripto para piyasasına giriş yapan bir çok isim, piyasanın ‘sonuna kadar’ burada devam etmeye kararlı.

Piyasanın kötüye gittiğini söyleyenler olduğu kadar, bu düşüşün sağlıklı olduğunu düşünenler de var.

Eric Ervin: Bu İyi Bir Fırsat
Bloomberg geçtiğimiz günlerde kripto para dünyasından çeşitli isimlerle çeşitli röportajlara imza attı ve bunlardan birisi de ABD menşeli Blockforce Capital’in CEO’su Eric Ervin oldu. Bir varlık yönetim firması CEO’su olan Ervin, kripto para birimlerini uzun vadeli bir fırsat olduğunu ve kısa vadeli paniğin insanları etkilememesi gerektiğini ifade etti. CEO, kripto para birimlerine yapılan yatırımın, en azından üç yıllık bir yatırım olarak görülmesi gerektiğini ve bunların gerçekten yatırım yapılabilecek birer ‘fırsat’ olduğunu aktardı:

”Ortada hala çözülmesi gereken çok fazla işlemsel risk var ve bu yatırımcılar için bir fırsat doğuruyor.”

Geçtiğimiz günlerde CNBC ile röportaj yapan Morgan Creek’in ünlü ismi Mark Yusko da benzer konulara değinmiş ve bunun aslında bir ‘alım fırsatı’ olduğunu aktarmıştı. Eric Ervin son olarak söz konusu düşüşün sağlıklı bir piyasa döngüsü olduğunu ve ilerleyen dönemlerde kripto para birimlerinin yoluna sıkıntısız bir şekilde devam edeceğini ifade etti.

Blockforce Capital CEO’su: Kripto Para Düşüşü Sağlıklı, Bitcoin Hala Çok İyi Bir Yatırım isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockforce Capital CEO’su: Kripto Para Düşüşü Sağlıklı, Bitcoin Hala Çok İyi Bir Yatırım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Visa ve Mastercard’ın Kripto Para – ICO Yasakları, Süreci Nasıl Etkileyecek? Avrupa’daki Fintech Şirketine 290 Milyon Dolarlık Yatırım! Oyun Firması, 5 Milyon Dolar Topladı ve Steam Alternatifi İçin Kolları Sıvadı Bitcoin Fiyatında 5.300 Dolar Tekrarı ICO Standartları Geliştirmek Amaçlanıyor Binance Rekor Oranda BNB’yi Yaktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır