Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir
Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir

© Reuters.  © Reuters.

Nisan ayından bu yana yükselişe geçen ve Haziran ayında 13.800 dolar ile yılın en yüksek seviyesini gören Bitcoin inişli çıkışlı bir dönemden geçiyor. Finans sektörüne Blockchain ile çözümler üreten Konstellation Tech’in kurucu ortağı, Blockchain uzmanı Natasha Bansgopsul Bitcoin için fiyat öngörüsünü paylaştı.

Bansgopsul, verdiği röportajda 2019’un Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için ilginç bir yıl olacağını ifade etti. Ona göre ticaret savaşları, siyasi gerilimler ve diğer jeopolitik gerilimler Bitcoin’i altına eşdeğer yatırım aracına dönüştürecek.

Yatırım aracı bakımından Bitcoin’in gelecekte alternatif hedge olmaya devam edeceğini kaydeden Bansgopsul, Bitcoin fiyatının ticaret savaşları ve uluslarası gerilimlerin ortasında roller coaster tarzı hareketler yapabileceğini düşünüyor.

Dev kurumsal şirketlerin Bitcoin’e giderek daha fazla önem vermeye başladıklarının altını çizen Bansgopsul, başta Facebook (NASDAQ:FB) olmak üzere Walmart (NYSE:WMT) gibi birçok farklı sektörden dev şirketin Blockchain ve kripto para üzerine somut çalışmalar yaptıklarını ifade ediyor. Çin başta olmak üzere birçok ülkenin merkez bankasının dijital para için kolları sıvadığını hatırlatan Bansgopsul, bu ve bunun gibi faktörlerden dolayı Bitcoin’den son derece umutlu olduğunu ve yakın gelecekte inanılmaz seviyeleri görebileceğini öngörüyor.

Bitcoin fiyatı için net bir rakam vermekten kaçınan Blockchain uzmanı, en büyük kripto para biriminin 2019 yılı bitmeden tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceği görüşünde.

Haber İçeriği: Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Uzmanına Göre Bitcoin 2019’da Yeni Yüksek Seviyeleri Görebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de bu yarılanmayı farklı kılacak 4 şey XRP’ye İlgi Azalmıyor! Ne Bitcoin Ne De Ethereum, İşte En Sevilen Kripto Para Koronavirüs, Bitcoin piyasalarını nasıl etkiliyor? Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler Coinbene Hacklendi Mi? 40 Milyon Amerikan Doları Çalındı Mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır