Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor
Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade EdiyorYayın ve yayım dünyasını etkileyen sorunların bazılarını çözmek için blockchain‘den faydalanmayı amaçlayan Civil Media Co., ICO’sunu iptal edip bütün yatırımcılara paralarını iade edecek.

Civil geçtiğimiz yıl hayata geçirilmişti ve Patreon isimli fon toplama firması ile ortaklaşa bir şekilde ICO başlattı. ICO ile toplanan para sayesinde kurulması planlanan yeni platform Ethereum tabanlı olup, platforma özel bir ERC-20 tokeni de üretildi ve söz konusu tokenin satışından daha değerli ve bağımsız bir gazetecilik dünyasına geçiş yapılmak istenmekteydi. Firmanın ICO için belirlediği taban ve tavan değerler ise 8 milyon dolar ile 24 milyon dolar.

Geçtiğimiz hafta Civil kurucusu Matthew Iles bir blog gönderisi yayınladı ve ”satış konusunda şu an başlangıçta olmak istediğimiz yere gelemedik.” ifadesini kullandı. Civil ICO’yu iptal edene kadar 681 yatırımcıdan 1.3 milyon dolar, ConsenSys‘den ise 1.1 milyon dolar topladı. Miktarın belirtilen minimum oranı bile karşılamaması üzerine, bütün yatırımcılarının fonlarının iade edilmesi ve ICO’nun da iptal edilmesi kararı alındı.

Ancak görünüşe göre kurucu hayalinden vazgeçmek istemiyor çünkü yine aynı blog gönderisinde ek olarak şunları ifade etti:

”Civil bir yere gitmiyor. Civil Medya Şirketi kalıcı. CVL tokeni başarılı olamadı… Yeni ve çok daha basit bir token satışı şu an planlarımız arasında. Yakında bununla ilgili detayları paylaşacağız.”

CVL tokenlerini satın almış kişilere yeni token satışına katılma, geri ödeme isteme ya da 29 Ekim tarihinde otomatik olarak geri ödeme alma seçenekleri sunulmakta.

Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

OneAlpha CEO’su: Fidelity’nin Sektöre Girişi, Yılın En Büyük Haberi Bitcoin’de son durum: FED’in faiz indirimi, koronavirüs, işlem hacmi ve daha fazlası Ethereum (ETH) ekibi kötü gidişata dur diyecek! Litecoin, Lee’nin 20 dolar hedefine ulaştıktan sonra %50 arttı Kripto Para Piyasası Düşüş Yaşarken, Yeni Kullanıcı Sayısında Artış Var Bitcoin işlem hacminde neler oluyor? Yüzde 30 azalan işlemler endişe oluşturdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır