Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitwise CEO’su: 2019 Yılı Hiç Görmediğimiz Kadar Fazla Kurumsal Yatırımcıyı Getirecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitwise CEO’su: 2019 Yılı Hiç Görmediğimiz Kadar Fazla Kurumsal Yatırımcıyı Getirecek
Bitwise CEO’su: 2019 Yılı Hiç Görmediğimiz Kadar Fazla Kurumsal Yatırımcıyı GetirecekBitwise firmasının CEO’su Hunter Horsley, geçtiğimiz günlerde Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, ilk başta Bitcoin tarafından yaşanan ve daha sonra Ethereum, XRP, Tron ve diğer kripto para birimlerine de bulaşan sert düşüşler hakkında açıklamalarda bulundu.

Kripto para birimlerinin önümüzdeki yıllardaki önemine değinen CEO, bunların yeni kurumsal firmaların girişi ve hükümetlerin de desteği ile sıradaki boğa piyasasını yaşayabileceğini ifade etti. Horsley kendi firmasının verilerine göre, kurumsal veya bireysel yatırımcıların piyasa bir çöküş yaşasa bile yatırım yapmaya devam ettiğini ve insanların bunu bir fırsat olarak gördüğünü belirtti.

Horsley bunun yanı sıra kurumların veya yatırımcıların mevcut durum veya piyasa şartları hakkındaki şüphelerinin veya açıklamalarının şirket tarafından rahatlıkla giderilebileceğini de ifade etti. Ayı piyasası çok sert olsa da, daha fazla kişinin kripto para sektörüne giriş yapmaya başladığını belirten CEO, bu kişilerin şu sıralar mevcut iklime alışma ve ufak çaplı trade yapma döneminde olduğunu düşünmekte. Kripto para birimleri ekosisteminin şimdiye kadarki ”en güçlü” dönemini yaşadığını ifade eden CEO, bunun sebebini ise şöyle belirtti:

”Önümüzdeki yılın başlangıcı itibariyle, Fidelity’nin kendi depolama hizmetini piyasaya sürmesini göreceğiz. NYSE’nin kız kardeşi Bakkt kendi vadeli işlemler ve depolama hizmetini sunacak, CME de bu yıl kendi vadeli işlemlerini piyasaya sürdü. CBOE ve bir kaç tane daha. Bu yüzden, bence daha önce hiç görmediğimiz kadar katılımcı piyasaya geliyor ve bu iyimser olmak için çok fazla sebep oluşturuyor.”

Bitwise CEO’su: 2019 Yılı Hiç Görmediğimiz Kadar Fazla Kurumsal Yatırımcıyı Getirecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitwise CEO’su: 2019 Yılı Hiç Görmediğimiz Kadar Fazla Kurumsal Yatırımcıyı Getirecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistler uyardı: Kızgın Bitcoin ayıları 2019’un geri kalanına hakim olabilir Kripto Para Piyasaları Düştü, Madencilik Karşıtı Çevreciler Sevindi 21 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC’de fiyat-indikatör uyumsuzluğu Bitcoin Fiyatını Etkileyen Ağ Tıkanıklığı %95’e Dayandı! Bitcoin Yükseldi; Mt. Gox Eski CEO’su 10 Yıl Hapis Cezası Alabilir Son Düşüşlerden Sonra Bitcoin Satın Almayı Mı Düşünüyorsunuz? İşte Bilmeniz Gerekenler!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır