Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitstamp, El Değiştirmesinin Ardından Büyüme Planları Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitstamp, El Değiştirmesinin Ardından Büyüme Planları Yapıyor
Bitstamp, El Değiştirmesinin Ardından Büyüme Planları YapıyorBitcoin borsaları tarihinin en eskilerinden olan ve aynı zamanda son derece yasal uyumlu olarak ifade edilen kripto para borsası Bitsamp, Belçikalı yatırım firması NXMH tarafından satın alındıktan sonra, şu anda ciddi bir büyüme planı yapıyor.

Avrupa’nın en eski kripto para borsası olan ve 2011 yılından bu yana hizmet veren şirket, yüzde 80 hissesini NXMH’a satmasının ardından yeni dönemin planlarını yapıyor. 2016 yılında Ernst & Young tarafından yapılan denetlemeden başarı ile çıkan firma, Lüksemburg’da lisans alarak Avrupa’da tam lisans alarak fonksiyon gösteren ilk kripto para borsası olmayı da başarmıştı.

Satın alım işleminin ardından şirketin CEO’su Nejc Kodric’in şirketten ayrılmayacağı ve CEO olarak görevine devam edeceği ifade edildi. Kodric’in sahip olarak elindeki yüzde 10’luk hisseyi satmadığı belirtirken, buna karşın bir diğer kurucu ortak olan Damian Merlak’ın ise, yüzde 30’luk hissesinin tamamını sattığı ifade edildi. Kodric, diğer kurucu ortak Merlak’ın zaten üç yıldır aktif olmadığını ifade ederken, Bitstamp çalışanlarının da bu süreçten etkilenmeyeceğini belirtti. Başarılı isim, artık global çapta büyüme planları yaptıklarını da belirtirken, şunları söyledi:

”Burada bizimle çalışan kişiler oldukça rahat ve müsterih olsunlar. İyi işleyen bir şeyi bozmayı kimse istemez ve istemiyor da. Artık NXMH ile yaptığmız iş birliği anlaşmasının ardından, hedef büyüttük. Vitesi arttırarak, global çapta büyüme planları yapıyoruz. Şu anda Bitstamp için işler çok iyi gidiyor.”

Bitstamp, El Değiştirmesinin Ardından Büyüme Planları Yapıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitstamp, El Değiştirmesinin Ardından Büyüme Planları Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tarihin En Büyük Bitcoin İşlemi! Tam Bir Milyar Dolar Harekete Geçti! Binance gerçekten hacklendi mi? Komplo teorileri aksini iddia ediyor ABD Hükümetinin Kapanması, Kripto Para Piyasasını da Kötü Etkilemekte Bitcoin çöküşünün katalizörü bulundu: Tehdit Slushpool madencileri JP Morgan: Blockchain Bir Teknoloji Olarak Kripto Paralardan Ayrı Tutulmalı Twitter CEO’sunun şirketinden Bitcoin satışında rekor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır