Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitMEX, Bitcoin Cash Hard Forkuna Hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitMEX, Bitcoin Cash Hard Forkuna Hazırlanıyor
BitMEX, Bitcoin Cash Hard Forkuna HazırlanıyorBitcoin Cash’in yaşayacağı hard fork, kripto para piyasalarının şu anda birincil gündem maddelerinden birisi haline gelirken, kripto para margin trading platformu BitMEX de, aynı birçok borsa gibi, bu sürece hazırlıklarını yapıyor.

Hong Kong merkezli şirketten yapılan açıklamada, kullanıcıların soft fork ya da hard fork gibi süreçleri yakından monitörize etmesini sağlayacak ve beklenmeyen bugların bulunmasında işe yarayacak olan bir sistemin, şu anda platforma entegre edilme aşamasında olduğu ifade edildi.

Bu sistemin ForkMonitor adı ile anılacağını ifade eden BitMEX yetkilileri, ForkMonitor sayesinde hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash ağında meydana gelen değişikliklerin rahatlıkla takip edilebileceği vurgusunu yaptı.

Bitcoin Cash hard forkunun tamamlanmasının ardından, odağın bu sefer de Bitcoin’e kayacağını resmi bir şekilde ifade eden platform, bu sayede müşterilerin çok daha efektif bir şekilde değerlendirme yapabileceğini ifade etti.

Bu sayede artık platformda meydana gelen beklenmeyen ve istenmeyen bugların hemen tespit edilebileceği ve bu sayede bir destek de sunulmasının gündemde olduğu ifade edildi.

Binance ve Coinbase gibi borsaların BCH hard forkunu destekleme kararı almasının ardından, BitMEX’in de vermiş olduğu bu yeni hizmet, BCH yatırımcıları için kritik bir değer taşıyor.

Son günlerin kripto para piyasalarında yıldızı olarak görülen Bitcoin Cash, hard fork öncesi gerçekten de hiç hafife alınmayacak bir artış yaşarken, bazı analistler bunun boğa belirtisi olduğunu ifade ediyor.

BitMEX, Bitcoin Cash Hard Forkuna Hazırlanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitMEX, Bitcoin Cash Hard Forkuna Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lider Bitcoin Borsası Binance, Yeni Bir Borsa Kuruyor! Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar Deneyecek Uzman Görüşü: Bitcoin’de Bir Paradan Daha Fazlası Var. Çünkü Yeteneklerinin Sınırı Yok! Tahran, Kripto Para Madencilerinin ”Uğrak” Yeri Oldu! Tek Bir İşlemde 90 Bin Bitcoin Harekete Geçti Bitmain’in Kurucuları Şirketten Ayrılıyor, Yeni Bir CEO Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır