Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasını Başlattı – Spekülasyonlar Yine Gündemde!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasını Başlattı – Spekülasyonlar Yine Gündemde!
Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasını Başlattı – Spekülasyonlar Yine Gündemde!

2/2


2/2


Dünyanın en popüler kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, geçtiğimiz tarihlerde duyurduğu planlı bakım çalışmasını bugün Türkiye saati ile 13:00 itibariyle başlattı.


İlgili haber:
Bitfinex Kripto Para Borsası, 7 Ocak Tarihinde 7 Saat Kapalı Kalacak

2018 yılının son günlerinde duyurulan planlı bakım çalışması ve sunucuların kapalı kalması durumu, Bitfinex açısından yine eleştirilere neden oldu. Özellikle 2017 yılında çeşitli sebeplerle kısa süreli kapalı kalmalar yaşayan Bitfinex, hizmete açıldıktan sonra kripto para fiyatlarının ‘fırlaması’ nedeniyle bu konuda biraz kötü bir üne sahip.

Türkiye saatine göre (maksimum) 20:00 itibariyle tekrar kullanıma açılacak olan Bitfinex kripto para borsası, dün gerçekleşen Bitcoin ivmelenmesinde önemli bir rol oynuyor olabilir. Yatırımcılara pek fazla güven vermeyen Bitfinex, farklı paritelerde olan kripto para yatırımcılarının bakım süresince borsadan çıkmak için BTC’ye aktarım yapmış olmalarını sağlamış olabilir.

Bitcoin, geçtiğimiz pazar günü 3.800 dolar seviyelerinden işlem görürken, akşam saatlerine doğru küçük bir ivme yakalamış ve kendisini 4.000 doların üstüne atmayı başarmıştı. Basın saatine göre 70 milyar dolarlık toplam piyasa hacmini aşan ve 4.038 dolardan işlem gören Bitcoin’in, Bitfinex hizmete açıldıktan sonra bundan nasıl etkileneceği ise merak konusu.

Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasını Başlattı – Spekülasyonlar Yine Gündemde! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Planlı Bakım Çalışmasını Başlattı – Spekülasyonlar Yine Gündemde! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Bitcoin Bütün Dünyaya İnanç Veriyor” Bitcoin Fiyatı Düşecek Mi? Beklediği boğalara 2019’da kavuşması kuvvetle muhtemel 3 altcoin Thomas Lee: Bir FOMO rallisi, Bitcoin’i tüm zamanların zirvesine çekebilir Kuzey Kore, ABD Ambragosunu Kripto Para ve Blockchain ile Deliyor Lightning Network üzerinden Bitcoin satın almada yeni dönem

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır