Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex komisyon oranlarını abarttı! 1 milyon dolarlık çekimde 30.000 dolar maliyet

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex komisyon oranlarını abarttı! 1 milyon dolarlık çekimde 30.000 dolar maliyet
Bitfinex komisyon oranlarını abarttı! 1 milyon dolarlık çekimde 30.000 dolar maliyet

© Reuters.  © Reuters.

Zaman zaman, borsalar listeenme üçretlerinden çekim üçretlerine kadar bazı yapısal değişiklikleryapmaktadırlar. Bitfinex, coinmarketcap’e göre dünyanın en büyük 12. borsasıdır. Dünyanın en büyük Bitcoin borsalarından olan Bitfinex komisyon oranlarını abarttı. 1 milyon dolarlık çekimde 30.000 dolar masraf kesti.

Bitfinex komisyon oranlarını abarttıBitfinex çekim işlemlerinde %3 oran ile PayPal gönderim üçretleri neredeyse aynı. Bitcoin borsasında 1 milyon dolar değerinde kripto paranın çekim maliyeti 30.000 dolar. PayPal üzerinde aynı miktarda para gönderim üçreti 29.000 dolar tutuyor.

Kullanıcılar haberler karşısında hem şaşırdılar hem de oldukça huzursuz oldular. Bazıları borsanın resmen dolandırıcılığa başladığını belirttiler. Çünkü bu oran geleneksel borsalar ile aynı. Konu hakkında bir kullancı şöyle bir twit attı:

Borsalar işlevsel olarak bankalara çok benziyor. Kripto para yatırıyorsunuz çekiyorsunuz ve gönderi işlemi yapıyorsunuz. Şöyle de denebilir. Borsalar kriptoların bankasıdır, ve aynı bankalar gibi kullanıcıları sömürüyorlar

Bu tartışma ortamı, diğer borsaların para çekim üçretlerini kıyas ederek devam etti. Coinbase borsası hakkında da farklı tutarlardaki paralara aynı üçretin kesilmesi kullanıcılar tarafından adil bulunmadı. Peki siz kullandığınız borsanın çekim ğçretlerinden memnun musunuz?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex komisyon oranlarını abarttı! 1 milyon dolarlık çekimde 30.000 dolar maliyet - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü İndikatör Bitcoin’de 5 Aydır Olmadığı Kadar Boğa Hareketine İşaret Ediyor Ukraynalıların Kripto Gelirlerinin Yüzde 19.5’ini Vergi Olarak Ödemesi ”Tavsiye Ediliyor” Bitcoin Neden Düştü? Bitcoin 13% artışla 13.075,6 seviyesinin üzerine çıktı Bankacılık devinden kritik Ripple (XRP) raporu Ripple bugün resmen Akbank Direkt’e geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır