Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex Bakımdan Çıkar Çıkmaz Tekrar Bakıma Girdi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex Bakımdan Çıkar Çıkmaz Tekrar Bakıma Girdi!
Bitfinex Bakımdan Çıkar Çıkmaz Tekrar Bakıma Girdi!

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın sayılı kripto para borsalarından birisi olan ve bu yönü ile yatırımcıların ilk tercihleri arasında bulunan Bitfinex kripto para borsası, bugün bakıma girdikten sonra uzun saatler kapalı kaldı ve Türkiye saati ile akşam saatlerinde tekrar açıldı. Açılmasının ardından kısa sürede tekrar bakıma alınan Bitfinex, ”neler oluyor, kötü bir şey mi var?” sorularına sosyal medyadan ve internet sitesi üzerinden yanıt vermeyerek yatırımcıları endişelendirdi. Yatırımcılar borsanın tekrar bakıma alınmasını ve bakım nedeninin açıklanmamasını ”sorumsuzluk” olarak tepki gösterirken, binlerce yatırımcı panik içerisinde Bitfinex’ten açıklama bekliyor.

Kaçış başlayacak!
Bitfinex açılır açılmaz büyük bir kaçış olacağını ve borsadan binlerce yatırımcının tüm yatırımlarını farklı kripto para borsalarına aktaracak olduğunu anladı ve 20.00’da açıldıktan sonra hala kapalı. Borsanın neden kapalı olduğu konusunda açıklama yapılmazken, Bitfinex’te işlem yapamayan yatırımcılar dolayısı ile Bitcoin fiyatının satışların az olmasından kaynaklı olarak 4.000 dolar seviyesini geçmiş olabilecek olduğu iddia edilmekte. Bitfinex açılır açılmaz binlerce yatırımcının hesaplarında 0 dolar ve 0 BTC bırakarak Bitfinex’i terk edecekleri çok net.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex Bakımdan Çıkar Çıkmaz Tekrar Bakıma Girdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2019’da Stellar, XLM yatırımcısına iyi kazandırabilir İddialı Sözler: “Ripple Dünya’nın En Hızlısı” Ethereum (ETH) Fiyatı 2019’un Sonuna Kadar %250 Artabilir mi? Ethereum’u Uzun Süre İkincilik Koltuğunda Göremeyebiliriz Danışmanlık ve Denetim Devi Deloitte, Blockchain Tabanlı Ortak Pilot Projeyi Tamamladı! WAX kripto para sürpriz ortaklığa ve önemli güncellemelere hazırlanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır