Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in 2018 İçinde 10.000 Dolar Bandını Kıracağını Sanmıyorum: Michael Novagratz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in 2018 İçinde 10.000 Dolar Bandını Kıracağını Sanmıyorum: Michael Novagratz
Bitcoin’in 2018 İçinde 10.000 Dolar Bandını Kıracağını Sanmıyorum: Michael Novagratz

© Reuters.  © Reuters.

Galaksi Yatırım Şirketinin ortaklarından biri olan milyarder Bitcoin yatırımcısı Michael Novogratz Bitcoin ile ilgili çarpıcı tahminlerde bulundu. Bitcoin’in 2018 içinde 10.000 dolar bandını kıracağını düşünmediğini söyledi. Ancak 2019 için heyecan verici tahminlerde bulundu. 2019’da Bitcoin yatırımcılarını neler bekliyor?

Bitcoin’in 2018 İçinde 10.000 Dolar Bandını Kırması Pek Mümkün Değil!

Dün düzenlenen Bloomberg Röportajı sırasında ünlü sermaye yatırımcısı Michael Novogratz (Aynı zamanda Goldman Sachs’ın eski ortağıdır), kripto paraların geleceği konusunda çok umutlu konuştu. Bu sefer daha temkinli davrandı ve bol keseden atmaktan kaçınarak daha gerçekçi tahminlerde bulundu.

Novogratz, her zaman kripto piyasasının gücüne inanmıştır. Ve kurumsal katılımın, kripto paraların kitlesel olarak benimsenmesi ve birçok kripto tutkununun hayalini süsleyen patlamanın gerçekleşmesi için hayati öneme sahip olduğunu düşünmüştür.

2017-2018 yıllarında, piyasaların büyümesini göz önüne alarak çoğu insan, kurumların kitlesel olarak piyasaya dahil olmasını bekledi. Ancak kurumsal yatırımcıların piyasaya katılımı henüz bu beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Kripto piyasalarında SEC ETF onayları gibi düzenlemelerde yaşanan zorluklara rağmen, Novogratz, Bitcoin‘in 2018 yılını gerçek fiyat seviyesinin üzerinde kapatacağını düşünüyor. Ancak ne kadar yüksekten kapatmış olursa olsun, Novogratz Bitcoin’in 2017’nin rekor seviyesine ulaşabilmesini mümkün görmüyor.

Novogratz: 2019’da Bitcoin Piyasasına Giren Kurumsal Yatırımcıların Sayısı Artacak!Novogratz Bitcoin’in geleceği için heyecan duyuyor. Ancak yine de fiyat tahminleri konusuna temkinli yaklaşıyor. Bunun nedenlerinden biri, yeni yatırımcılar için örnek teşkil eden sağlam ve güven verici kurumsal figürlerin az olmasıdır. Ancak, Novogratz bu durumun gelecek yıl değişeceğine inanıyor. Daha güçlü kurumsal figürlerin piyasaya gireceğini düşünüyor.

“Bitcoin’in 2018 içinde 10,000 dolar bandını kıracağını sanmıyorum ama 2019’un ilk ve ikinci çeyreğinde piyasaya giren kurumsal yatırımcıların sayısında artış olursa, Bitcoin yeni rekorlara imza atabilir.” dedi.

Fidelity Digital Assets Services Bitcoin Boğa Koşusunu Hızlandıracak!Ayrıca Novogratz, Fidelity’nin saklama hizmetleri sunma konusundaki açıklaması için duyduğu heyecanı dile getirdi. Röportajda, bu haberin önemini vurguladı. Bu haberin, gelecek Bitcoin boğa koşusunu hızlandıracak bir katalizör olduğunu düşünüyor.

Fidelity Investments’ın saklama hizmeti sunacak yeni şirketi Fidelity Digital Assets Services

muhtemelen Ocak’ta ya da 2019’un ilk çeyreğinde hizmet sunmaya başlayacak. Bu şirketin sunacağı hizmetlerle piyasaya giren kurumsal yatırımcı akışı artacaktır.

Fidelity Digital Assets Services, dijital varlıklar için tam donanımlı bir hizmet sunacaktır. Bu hizmet ise kurumsal düzeyde bir platform yaratacak uzun vadeli bir vizyonun ilk adımdır ”.

Ortaklarından biri olduğu Galaxy Digital yatırım şirketinin Bitcoin’e güvendiğini belirterek şunları ekledi:

“Bence Bitcoin’in ilk önce 6800 bandını aşması gerekiyor. Eğer bu gerçekleşirse, insanların heyecanlandıklarını göreceksiniz. Ve bu da kurumsal yatırımcıların piyasaya akın etmesinin başlangıcı olacaktır.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in 2018 İçinde 10.000 Dolar Bandını Kıracağını Sanmıyorum: Michael Novagratz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin Dev Kripto Para Borsası Paribu Platformuna Dogecoin’i Ekledi İtalyan Regülatörden Bir Kripto Para Şirketine Yasak Coincheck Borsası Yeni Kayıtları ve Yatırma Çekme İşlemlerini Açtı Deutsche Bank: “Merkez bankaları kararları Bitcoin’e olan talebi artırıyor” Kısa vadeli Bitcoin fiyat tahminleri: Ayı piyasasında yönünüzü görmenizi sağlayacak Bitcoin 5.000 Doları Zorlarken, Bitcoin Cash Geri Dönüş Sinyalleri Veriyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır