Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’de hesap tekrar başa döndü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’de hesap tekrar başa döndü!
Bitcoin’de hesap tekrar başa döndü!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatları yine 4,000 doların altına düştü. 30 Kasımda BTC’nin yukarıya doğru olan ivmesi durdu ve fiyatlar geri çekilmeye başladı. Görülen Bitcoin’de hesap tekrar başa döndü.

Bitcoin’de hesap bilmecesiHaberin hazırlanma zamanı itibariye BTC/USD paritesi 3,950 Dolara düştükten sonra %0.97 artış sergileyerek 4,035 Dolar seviyesine tırmandı.

Ayrıca bakınız: Wall Street’in patronu Bitcoin yatırımcılarına güven verdi!

Bu da aralıktaki paslaşma , iki hafta önce Bitcoin Cash hard forku zamanına kadar devam etmişti. Sonrası zaten malumunuz..

KoinMedya olarak, Bitcoin fiyatının 4,000 dolar desteğinin kırılmasını olası bir düşüşün habercisi olarak görüyoruz. Kısa vadede Bitcoin fiyatı 3,000 dolara kadar düşebilir.

Bu hafta Civic CEO’su Vinny Lingham, basına verdiği demeçte, BTC/USD paritesinin 3 ay boyunca 5,000 doları göremeyeceğini belirtmişti.

Güzel gelişmeler de yaşanıyorÖte yandan, Bitcoin fiyatının geri çekilmesi piyasadaki diğer büyük para birimlerini de düşürdü. Bu durumdan etkilenmeyen tek Bitcoin Cash’in yeni forku olan Bitcoin SV oldu. Ortaya çıktığı günden beri BSV/BTC paritesi oldukça güçlü direnç gösterdi.

Piyasanın içinde bulunduğu bu durum, madencileri etkilediği kadar elinde projesi için ICO düzenlemek isteyen yeni girişimcileri de etkilemiştir. Bu olumsuz tabloya rağmen yatırımcılar kriptoların vizyonuna odaklanmış durumda.

Bu hafta Almanya merkezli Xoloris isimli firma tarafından milyonlarca dolar büyüklükte madencilik yatırımı yapıldı. Basına yapılan açıklamada, bu yatırım kararın ardında, regüle edilmiş ürünlere olan ihtiyacın bulunduğu söylendi.

Yine bir başka gelişme de Güney Amerika ülkesi Paraguay’dan geldi. Paraguay devleti, dünyanın en büyük madencilik çiftliği ‘Golden Goose’ projesine destek vereceğini belirtti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’de hesap tekrar başa döndü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS 37% oranında çakıldı Circle Yöneticisi: Kurumsal ve Bireysel Yatırımcılar Çok Farklı Değiller Ethereum’da kritik seviyelere yaklaşılıyor OKCoin Kripto Para Borsasının Kurucusu, 60 Milyon Dolarlık Şirket Satın Alımını Tamamladı! Litecoin, BCH, EOS ve BNB kripto para birimlerinde yaşanan fiyat gelişmeleri Augur Kripto Para Biriminin Yüzde 38 Yükseliş Yaşamasının Sebebi Ne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır