Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı! Yetişen alıyor!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı! Yetişen alıyor!!!
Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı! Yetişen alıyor!!!

2/2


2/2

Black Friday, Noel’den önceki son Cumaya verilen addır. Black Friday, alışveriş yapmak ve indirim kovalayanlar için büyük fırsat sunuyor. Kripto piyasaları henüz Black Friday gelmeden indirime başladı. Bu durum karşısında, ‘Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı’ yorumları yapıldı.

Bitcoin’de Black Friday indirimleri başladıCyber Monday (ABD’de şükran gününe denk gelen büyük sezon indirimi) hatta Çin’deki ‘Bekarlar Günü‘nü unutun. Bugünlerde kripto piyasasında tarihinin en büyük indirimleri yaşanıyor.

Tezos (XTZ)

Tezos ile başlayalım. Büyük badireler atlatıktan sonra nihayet bu yaz Mainnet’ini başarılı şekilde gerçekleştirebildi. O tarihten bu yana XTZ tokenı $1.99’dan 86 cente düştü. Ama ne değişti ki? Proje oldukça güçlü temelleri var ancak yinede bir günde %24 düştü. Tezos, büyük bir fırsat barındırıyor. Ayrıca bakınız: Tezos Nedir?

Maker (MKR)

Bir diğer projemiz ise Maker. DAO, Ethere tarafından desteklendiğinden beri, MKR güç kaybetmeye başladı. Bir gün içerisinde %27 düşüş yaşadı. Ancak piyasa kendini toparlamaya başladığında MKR tokenı, ilk tepki verecek Altcoin olarak görüyoruz. Ayrıca bakınız: Maker Nedir?

XRP, Ayılara karşı var gücünle mücadele ediyorŞimdi de XRP‘nin Bitcoine karşı verdiği mücadaleye bakalım. Piyasanın geri kalanları batarken, XRP/BTC paritesi gittikçe yukarıya tırmanıyor. Forex gibi piyasalarda, XRP/BTC paritesinde işlem yapabilirsiniz.

Bir günlük grafiğimizde, Ichimoku bulutunun üzerine çıkmış durumda. Bu indikatöre göre, yukarıya doğru trend başladığını gösteriyor. Aynı zamanda paritenin, Fibonacci %50 direnç seviyesine (0.00011) doğru güç kazandığını gösteriyor.


Bu seviye, bu yıl iki kez test edildi. İlki Şubatta, ikincisi ise Eylül’de. Bitcoin fiyatı böyle yuvarlanmaya devam ettiği sürece, XRP long işlemleri açmak isteyen yatırımcılar için bu kez bu seviyeye kolayca ulaşabilir. Hatta kârınızı arttırmak için biraz daha bekleyebilir ve 0.00014 seviyesine işlem açabilirsiniz. Eğer seviyeyi kırarsa büyük kar elde edebilirsiniz.

Hemen heyecanlanmadan önce size bir uyarımız var. Kripto ticareti yapmak herkese uygun değildir. Benim stratejim size uymayabilir. Bu yüzden kendi araştırmanızı kendiniz yapmanız size risk toleransınızı belirlemeniz için imkan verir. Yatırım yapmadan önce riskinizi hesap edin..

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı! Yetişen alıyor!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çarpıcı Bitcoin Fiyat Tahmini: Bitcoin 2025 Yılında… Tom Lee’nin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Asıl yükseliş o zaman başlayacak, çünkü… Ünlü Analist Ethereum’da Güçlü Sıçramaya İşaret Etti CME’de Bitcoin Vadelilerine Rağbet Rekor Kırdı Bitcoin Piyasa Hacmi 91 Milyar Doları Geçti, Yeşiller Yanıyor Kripto Paraları ”Riskli” Bulduğunu Belirten Wells Fargo, Müşterilerini Dolandırmaktan 575 Milyon Dolarlık Cezaya Çarptırıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır