Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’de Bir Sonraki Büyük Düzeltme Ne Zaman?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’de Bir Sonraki Büyük Düzeltme Ne Zaman?
Bitcoin’de Bir Sonraki Büyük Düzeltme Ne Zaman?

© Reuters.  © Reuters.

Ünlü kripto para analisti Josh Rager, Bitcoin’in son fiyat artışını sürdüreceğine inanıyor. Bitcoin’in kısa vadede, 9,400 $ ‘a ulaşacağını düşünen Rager, ayrıca popüler kripto para biriminin yükselişten önce bir kez daha 8000 $ bandına geri dönme şansının bulunduğunu da belirtti. Ancak genel piyasa göstergeleri hâla olumlu seyrediyor:

9.700 dolara ulaşmadan önce Bitcoin’in bir düzeltme yapmasından şüphelenebilir çünkü en çok beklenen yerlerden biri de burası.

İşte tam da bu noktada Josh Rager Bitcoin’in en sonki önemli düzeltmesinin üzerinden geçen 98 günlük süre zarfında yeni, büyük düzeltmesini yapacağını iddia ediyor. Bitcoin’deki son ciddi fiyat düzeltmesi 17 Mayıs’ta yaşanmıştı ve Bitcoin fiyatı o tarihte %26,3 geri çekilmişti.

Rager geçmişte de Bitcoin’in bir süredir büyük bir yükseliş dalgasının etkisi altına girmeye hazırlandığını belirtti. Sadece birkaç ay önce Rager, Bitcoin’in parabolik bir ralliye girmek üzere olduğunu ve insanlığın büyük bir kısmının bir tam Bitcoin satın almak için zamanlarının günden güne tükendiğini dile getirmişti. 

Bitcoin Bir Yıl Sonra İlk Kez 9 Bin Dolara Ulaştı
Haberimizin hazırlandığı sırada Bitcoin, 11 Mayıs 2018’den sonra ilk kez 9.000 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başarsada bu direnç seviyesinden 7.700 dolar bandına doğru kâr satışları nedeniyle hızlı bir geri çekilme yaşandı. 

Bitcoin’de Bir Sonraki Büyük Düzeltme Ne Zaman? adlı içerik Meliha Kemerci tarafından hazırlanmış ve ilk olarak en güncel kripto para haber platformu Bitcoin & Altcoin Güncel Haber Platformu ‘de yayımlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’de Bir Sonraki Büyük Düzeltme Ne Zaman? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Devi Bitmain Sonunda Hong Kong Borsasında Halka Arz Yoluna Gitti! Yıllık Yüzde 328 Gelir Artışı Bekleniyor Cardano 4% düşüşle 0,029270 seviyesinin altına geriledi Bitcoin Fiyatı 2023 Yılında 150 Bin Doların Üstüne Çıkacak Bir numaralı Bitcoin borsası Binance kayıt işlemlerini değiştiriyor! CNBC Analistinin Bitcoin Yorumu, Dev Ripple (XRP) Listelemeleri, TRON’daki Yeni Dönüm Noktası: Öne Çıkan: Ethereum, EOS ve Stellar Haberleri Satoshi Nakomoto Twitter hesabı askıya alındı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır