Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat Düşüşlerinden Sonra İyileşme Kaydediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat Düşüşlerinden Sonra İyileşme Kaydediyor
Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat Düşüşlerinden Sonra İyileşme Kaydediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Dijital döviz bitcoin’in fiyatı Çarşamba günü yükselişe geçti, önceki gün dijital varlıklardaki genel bazlı kayıpların yaşandığı esnada neredeyse son iki günün en düşük değerlerini test ettikten sonra yeniden kazanç elde etmeye başladı.

Bitcoin Salı günü Kasım ayı ortalarından beri en düşük seviyesi 6.000$’ı gördükten sonra en son bugün 12.23’te Bitfinex borsasında 7.845,50$’dı.

Fiyatların yeniden artmış olması bile, bitcoin’in Şubat ayı içinde yaklaşık %23 değer kaybettiği gerçeğini değiştirmedi.

Analistler kripto para yatırımının yükselmesi Senato Bankacılık Komitesi’nin bir gün önce birçok yatırımcının korktuğu kadar düzenleme getirmediğini gördükten sonra gerçekleştiğini söyledi.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Jay Clayton ve Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu Başkanı Christopher Giancarlo teknolojik gelişimde tüketicileri korumak için ağır yaptırımlardan kaçınacaklarını belirttiler.

Onların bu ifadesi Güney Kore ve Çin’deki kripto para borsalarındaki baskılardan sonra geldi.

Kripto para fiyatları Ocak ayının başlarından beri keskin düşüşler yaşıyor, hükümet ticarete yaptırımlar uyguladı ve majör bankalarına dijital döviz satın almak için kredi kartı kullanımını yasaklattı.

Fiyatlar ayrıca geçtiğimiz yıl dijital varlıklardaki nefes kesici yükselişinin yapay olup olmadığına dair endişelerden de nasbini alarak darbe yedi. ABD düzenleyicileri bitcoin fiyatlarını yapay bir yolla şişirildiği dedikodularını arşınlayarak Bitfinex borsasının dijital varlık Tether ise olan bağlantısını soruşturmaya başladı.

Bitcoin’deki toparlanma küresel hisselerinden derin fiyat düşüşlerinden iyileştiği esnada geldi.

Diğer majör kripto paralar da güçlü bir iyileşme kaydetti, Dünya’nın en büyük ikinci kripto parası Ethereum Bitfinex borsasında %31 kazanarak 791$ oldu.

En büyük üçüncü kripto para Ripple yaklaşık %27 artarak 0,75$’dan işlem gördü.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar Fiyat Düşüşlerinden Sonra İyileşme Kaydediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Risk Sermayesi Firması, Ayı Piyasasına Rağmen Ciddi Bir Miktarda Yatırım Arayışında Bloomberg müjdeyi verdi: “Bitcoin yükselişi yeni başlıyor.” Cardano 1% düşüşle 0,029996 seviyesinin altına geriledi Bitcoin fiyatı hakkında herkes şunu merak ediyor: En kötüsünü yaşadık mı? Çin Hükümeti Kripto Para Eylül Ayı Değerlendirmesi Yayınlandı! Lider Hala EOS Ancak BTC İlerlemeye Devam Ediyor Tinder Abonelikleri Artık Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile Satın Alınabilecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır