Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz?
Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz?


Toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için Blockchain teknolojisini kullanmak popüler bir trend olmaya başladı. Tam bu noktada, Kanada merkezli bir finans firması Ledn Inc (Ledn) Bitcoin üzerinden borç vermeye başladı.

Bitcoin Üzerinden Borç AlmakLedn Inc. (“Ledn”) finans firması kripto paralara uzak kalmadı ve bitcoin üzerinden borç almanın yolunu açtı. Firma, Kanada Dolarının yanına seçenek olarak Bitcoini de ekledi. Bu, şüphesiz ekosistem için önemli bir adım. Bunun gibi adımlar hem Kanada hem de küresel anlamda kriptoparaların toplumsal kabulu içinbir mihenk taşı niteliğindedir.


Ledn finans firması, sadece Bitcoin üzerinden kredi veren bir başka firma Bylls‘e ilk kredisini verdi. 5 yıl önce kurulan Bylls, Kanadalılara Bitcoin üzerinden borç vermek için geliştirildi.

Bylls’ın CEO’su Francis Pouliot, konuylailgili şöyle açıklamada bulundu:

Kendi öz sermayesi ile kurulan bir girişim olarak, büyümemizi sürdürebilmek için Bitcoin gelirlerimize ek yatırım yapmamız gerekmektedir. Geleneksel sektörler, işlem üçretlerinden gelirlerini fonlayabiliyorlar ancak biz, şu ana dek kriptolarımızı satmak zorunda kalmadan toplam Bitcoin fonumuzdan yararlanamadık. Bu hizmeti kullanacak olan ilk firma olmaktan oldukça heyecanlıyız. Çünkü bu sayede Bitcoin’deki kârlarımızı tutma politikımızı böylelikle nihayet sürdürebileceğiz.

Ledn’in kurucu ortağı, Mauricio Di Bartolomeo, şöyle açıklamada bulundu:

“Bitcoin destekli kredilerimizden önce, hem hissedarlar hem de Bitcoin işiyle meşgul işletmeler likidite sıkıntısı öekiyordu. Ledn sayesinde, hem gereken likiditeye ulaşacaklar hem de piyasalar kendini toplayasıya kadar kriptolarını bozdurmak zorunda kalmayacaklar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin teorisine göre Bitcoin’de kırılma riski Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir Rusya, Petro Kripto Para Birimi İçin Hazır Değil – Venezuela’ya Petro Olmadan Yardım Edecek JP Morgan Chase CEO’su: Kripto Para Fiyatını Doğru Tahmin Ettim, Hoşnut Değilim! İrlanda Mahkemesi Bir Suçlunun Kripto Paralarına El Koydu ‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır