Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Tsunamisi onlarıda endişelendirdi, 2017 öncesinde BTC’ye sahip olanlar harekete geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Tsunamisi onlarıda endişelendirdi, 2017 öncesinde BTC’ye sahip olanlar harekete geçti
Bitcoin Tsunamisi onlarıda endişelendirdi, 2017 öncesinde BTC’ye sahip olanlar harekete geçti

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin Tsunamisi, 2017 yılı ve öncesinde BTC’ye sahip olanlarıda derinden etkilemişe benziyor. Bu yatırımcı grubundaki şüphe ve kaygı düzeyi artı ve harekete geçmeye başladılar.

Bitcoin Tsunamisi 2017 ve öncesindeki yatırımcıları endişelendirdi

Kripto para şirketi olan Genesis’in CEO’su Michael Moro yaptığı açıklamada;

”2017 ilk ayları ve öncesinde Bitcoin satın alan uzun dönem yatırımcıları bugün ilk defa BTC satmaya başladılar, çünkü BTC fiyatı alış maliyetlerine yaklaşıyor”

2017’in ilk çeyreğinde Bitcoin satın alan yatırımcılar 900 ile 1300 dolar arasında satın alma işlemlerini gerçekleştirdiler. Aralık 2017’de ise 19.783 dolara kadar fiyatın çıktığına şahit oldular. Bitcoin Ağustos ayına kadar düzenli olarak düştü ve 7.000 dolarlarda yatay hareket etti.

Geçtiğimiz hafta ise psikolojik direnç noktası olan 6.000 dolar bandı kırıldı. Bitcoin Tsunamisi için kritik öneme sahip 5.000 dolar bandı kırıldı ve BTC 4.170 dolara ( Coinbase göre) kadar geriledi.

SFOX’da üst yöneticisi Danny Kim, büyük ölçekli ve net yüksek kazançlar elde eden yatırımcılar için şu aşıklamayı yaptı.

” Volatilite azlığı, talepteki belirsizliğe ek olarak BCH forku, karamsarlık seviyesini yükseltti. BTC’nin geleceğini sorgulamaya neden oldu. Kripto para hala cazip ve destekleniyor. Ancak BCH hash savaşı bitene kadar, hacmin artışını göremeyeceğiz”

Bitcoin şu anda CoinMarketCap verilerine göre 4.425 dolar seviyesinde işlem görüyor . Bu rakam son yedi gün içinde % 30’luk bir düşüşüş anlamına geliyor.

IOST kurucusu Jimmy Zhong’a göre;

” Piyasa her zaman olduğu gibi öngörülemez olmaya devam ediyor ve edecek, Bitcoin 316 defa ölü ilan edildi, muhtemelen bir daha öldü ilanları çıkacak. Ancak bu olgunlaşmayan ve bu yolda emekleyen sektörün doğal döngüsüdür. Kısa vadeli türbülanslarda endişelenmemek gerekir çünkü bu teknoloji ekonomik hayatın her alanında bir değişim potansiyeline sahip”

2018 ayı piyasasının ihtişamına rağmen, Bu Bitcoin Tsunamisi en büyük düzeltme değil, 2014’ten 2015’e kadar BTC’nin fiyatı bir yıl içinde % 85 oranla 1.000 $ ‘dan 200 $’ a düştü. Eğer BTC tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 85 düşerse, fiyatı 3,000 doların altına düşeceği anlamına geliyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Tsunamisi onlarıda endişelendirdi, 2017 öncesinde BTC’ye sahip olanlar harekete geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu! Thomas Lee: Bitcoin’in 200 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Hareketi Büyük Avantaj Bitcoin Volatilitesi Tarihin En Düşük Seviyelerine Yaklaştı Bitcoin Fiyatı 11 Bin Dolara Yaklaştı! Binance Platformdaki USDT Piyasasının Adını Değiştiriyor: Sabitkoin Piyasası 2019’un en çok bekleneni Bitcoin ETF’ler piyasaya gerçek bir farklılık getirebilir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır