Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?
Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?

© Reuters.  Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?© Reuters. Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı?

Bitcoin Trend App, piyasa koşullarına bakılmaksızın, günde 500 dolara kadar kar elde edileceğini iddia eden bir kripto trade uygulaması. Fakat bu uygulama gerçekten de söylendiği gibi kar sağlıyor mu?

Bitcoin Trend Uygulaması Nasıl Çalışıyor?
Yatırımcılar, Bitcoin Trend web sitesindeki formu doldurarak platforma kayıt olabiliyor. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, uygulama otomatik olarak FXLeader ile yatırımcı adına bir ticaret hesabı oluşturuyor. Uygulamayı, hem deneyimli hem de yeni yatırımcılar basit arayüzü sayesinde kullanabiliyor.

Bitcoin Trend App, yatırımcılar hesaplarına giriş yaparak ve günde en az 15 dakika harcayarak, yapılan tradeler ile 500 $ kazanılabileceğini iddia ediyor.

Bitcoin Trend App’in Dezavantajları da Mevcut
Bitcoin Trend App uygulaması, uygulamayı kullanan yatırımcıların hiç çalışma yapmadan ve az bir vakit harcayarak günde 500 $ kazanabileceğini iddia etse de, bu durumun imkansız olduğu ve mevcut piyasalarda gerçekçi olmadığı iddia ediliyor.

Sahte Referanslar
Bitcoin Trend App’taki referanslar, Facebook (NASDAQ:FB) kullanıcılarının yaptıkları yorumlarda, çok fazla para kazandıklarını ve bolca alışveriş yaptıklarını belirtiyor. Ancak, bu olumlu yorumları yapan Facebook profilleri incelendiğinde, hesapların sahte olduğu anlaşılıyor.

Geri Ödeme Garantisi Yok
Bitcoin Trend App, aracı broker FXLeader ile çalışıyor ve yatırımcıların fonlarını bu broker ile yatırmaları gerekiyor. Yatırımcılar kar elde ettikten sonra, tekrar para çekme talebinde bulunduğunda, FXLeader‘ın devre dışı kalması durumunda, aracı kurumun parayı iade edeceğinin garantisi bulunmuyor.

Gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşan kripto dünyasında birçok inovatif uygulama bulunsa da, aralarında birçok sahte borsa, uygulama ve site bulunduğunu da belirtelim. Bitcoin Trend App bizce güvenilir bir uygulama değil. Bedava peynir fare kapanında olur…

Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Trend App Uygulaması Dolandırıcılık mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ETF Başvurusu Yapan VanEck: SEC İle Yapılan Toplantıda Bitcoin ETF Endişeleri ‘Çözüldü’ 2010’dan beri uykuda olan Bitcoin cüzdanı harekete geçti Coinbase, 8 Kripto Para Birimini Listelemeye Hazırlanıyor! Nasdaq, Gerçek Zamanlı Fiyat Verisi Sunan Yeni Bitcoin ve Ethereum Endekslerini Listelemeye Başladı! Facebook’tan Kripto Dünyasına Dev Adım Bitcoin’deki düşüşün nedeni BSV mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır