Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Toparlanma Girişiminde, Diğer Kriptolar Düşüş Yaşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Toparlanma Girişiminde, Diğer Kriptolar Düşüş Yaşıyor
Bitcoin Toparlanma Girişiminde, Diğer Kriptolar Düşüş Yaşıyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Kripto paralar Pazartesi günü karışık seyretti, Bitcoin geçen haftanın kayıplarından toparlanma girişiminde olurken diğer paralar düşüş yaşadı

Bitcoin %1,34 artışla 6.450,40 dolara ulaştı ancak üç buçuk haftanın düşük seviyesine yakın kaldı.

ABD SEC kurumunun kripto borsası ticaret fonu üzerine vereceği kararı ertelemesi ile dijital para fiyatı geçen hafta %10 düşüş yaşadı. Ajansın dediğine göre, SEC’in şimdi VanEck Associates Corp. ve SolidX Partners Inc.’in bir fonunun kaydına izin verip vermeyeceğine karar vermesi için 30 Eylül’e kadar süresi var. SEC Temmuz ayında benzer bir ETF önerisini ve ajans tarafından düşünülen diğer dokuz öneriyi reddetmişti.

Kripto paralar Pazartesi günü genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Cuma günü 232 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 217 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum %1,05 düşüşle 319,12 dolara geriledi. Üçüncü en büyük yapay döviz olan Ripple, %0,38 değer kaybederek 0,30393 dolar olurken, Litecoin %0,32 azalarak 60,132 dolar oldu.

Öte yandan, Japon Finansal Hizmetler Dairesi (FSA), 23 yerel kripto para birimi değişiminde gerçekleşen yerinde denetimlerin sonuçlarını inceledikten sonra yeni borsaların kabul edilmesi konusunda daha sıkı olması gerektiğini belirtti.

Ajansın duyurduğuna göre sonuç olarak, yeni borsalar hükümet müfettişleri tarafından yerinde ziyaret edilmek zorunda olacak.

FSA kendi raporunda, “şirketin işletme planı ve etkili iç kontrol sistemi durumu ile kullanıcı korumasına öncelik veren, yerinde doğrulama ve oturumlar aracılığıyla yönetişim sisteminin durumu hakkında belge ve kanıt onayını zenginleştireceğiz,” dedi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Toparlanma Girişiminde, Diğer Kriptolar Düşüş Yaşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto piyasalarında güzel günler göreceğiz, ama önümüzde kara kış var Ripple CEO’su: XRP’nin fiyatını kontrol edemeyiz Ekonomist: Bitcoin Ticareti Yasa Dışı Kumar Kabul Edilebilir Bitcoin, AB Düzenleyicilerinin Kripto Düzenleme Çağrısı ile Düşüşte Facebook’un kripto parası “GlobalCoin” 2020’de piyasaya sürülüyor 1 milyon dolarlık bu Bitcoin bulmacası 2015’ten beri çözülemedi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır