Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve Uyarılar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve Uyarılar
Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve Uyarılar

© Reuters. © Reuters.

Bugünkü yazımı son zamanlarda kripto dünyasının epey dikkatini çeken Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon İçin Flash Haber ve son dakika gelişmelerine ayırdım.

Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve UyarılarYazımda Bitocin’in geleceğinden, ETH’nin ertelenen forkuna kadar bir dizi önemli haber ve uyarılara dikkatinizi çekmeye çalışacağım. Dilerseniz Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve son dakika gelişmelerine sırasıyla bir göz atalım.

BitcoinKripto hastası ve trader Josh Romportl, Medium’da okunası harika bir yazı paylaştı. Romportl yazısında, Bitcoin ve kripto para birimlerinin geleceğine dair varsayımlar ortaya koymuş. Kripto paraları neden parlak bir geleceğin beklediğini nedenleri ile beraber açıklamaya çalışmış.

Bakkt ve Fidelity Inverstment’tan Steve Wozniac’a, IBM’ den Goldman Sachs’a kripto dünyası için önemli birçok hatırı sayılır kurum ve kişiye yazısında yer vermiş. Anlattıklarına biraz da alaycı ve ironik bir hava katan Romportl, kripto varlıkların nereye gittiğine dair bir çok soruya yanıt vermeye çalışmış.

EthereumEthereum’un çok beklenen Constantinople hard forku 2019 yılına ertelendi. Hatırlayacağınız üzere 2014 ETH’nin Hack’lenip milyonlarca dolar zarara uğradığı hadiseden sonra hard fork yapmaya niyetlenmişti. Ancak netice fiyasko ile sonuçlanmış ve yatırımcılar yeni-eski sistemi kullananlar diye ikiye ayrılmıştı.

Bu sefer ki Constantinople hard forkunda ise yeterli konsensüs sağlanamadı. YouTube’da canlı yayınlanan toplantıda konuşan platformun geliştiricileri, sistemdeki tüm açıkların giderildiğinden tam olarak emin olamadıklarını dile getirdiler. Constantinople, verimliliği artırmak ve işlem ücretlerini düşürmek için geliştiriciler tarafından büyük bir titizlikle tasarlanmıştı.

ETH yöneticisi Afri Schoedon yaptığı açıklamada potansiyel hataların tam anlamıyla giderilmesi için biraz daha zamanları olduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Tüm ekip olarak Constantinople hard forku için acele ettiğimiz hissine kapıldık. Elbette ki hard forku ertelememizde yatırımcılarımızı ikna edemememizin de etkisi var. Biraz nefes aldıktan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. En doğru zamanda en doğru işi yapmaya çalışıyoruz.”

Ripple (XRP)Ücretsiz Bitcoin Borsası Cobinhood, XRP’yi listeleme kararı aldı. XRP, şu ana kadar Bitcoin ve Tether ile ile eşleştirildi. Para yatırma işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Ancak para çekme işlemleri şu an için askıya alınmış durumda.

Litecoin (LTC)Litecoin, yakında faaliyete geçirecekleri Litecoin core 0.17 ile işlem maliyetlerini 10 kat azaltmaya düşünüyor. Bir kripto paradan diğerine göre değişen işlem ücretleri yakında çıkacak olan en son sürüm ile beraber 0,05 dolara kadar düşecek. Bu, 2015 yılındaki alınan en düşük ücretin yarısına denk geliyor.

Tron (TRX)

Tron Vakfı, perakende mağazalarının TRX’i kabul etmesini sağlamak için TronCard’ı tasarladı. Bu seçeneği etkinleştirmek için mağazaların, Clover satış noktası sistemi üzerinde üçüncü taraf uygulamasının yüklenmesi gerekiyor. Ayrıca TronCard, TRX ve TRON tokenleri için bir çeşit cüzdan görevi de görebiliyor.

VeChain (VET)VeChain, dünyanın en büyük bağımsız enerji danışmanlığı ve sertifikasyon kuruluşlarından biri olan DNV GL ile resmen ortak oldu. İki şirket, BM uyumlu bir karbon izleme ve ticaret sistemi oluşturmak için güçlerini birleştirdiler.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Ripple, Ethereum, VeChain Ve Litecon için Flash Haber ve Uyarılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’daki Sosyal Medya Platformu VK Kendi Kripto Parasını Geliştirebilir Bitcoin Liquid (Likit) Yan Zincir Nedir? Bitcoin için Neden Önemlidir? Binance US’de Sona Gelindi Kripto Paralar, OECD’nin ICO Düzenleme Çağrıları ile Düşüşte Ethereum için önemli seviyeler 132 ve 144 dolar noktalarında Mark Yusko’nun ”2020” Tahmini Doğru Olabilir Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır