Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Piyasa Düzeltmesine Direnç Gösteren Altcoinler… Monero, Dogecoin…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Piyasa Düzeltmesine Direnç Gösteren Altcoinler… Monero, Dogecoin…
Bitcoin Piyasa Düzeltmesine Direnç Gösteren Altcoinler… Monero, Dogecoin…

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin piyasa düzeltmesine devam ederken Bitcoin ve altcoinlerin çoğundaki hareketsizilik devam ediyor. Bu belirsiz süre boyunca piyasada kazanç sağlamak için yatırımcılar, düşük ve orta piyasa değerine sahip kripto paralara girmiş gibi görünüyor.

Bitcoin Piyasa Düzeltmesine Direnç Gösteren Kripto ParalarBitcoin piyasa düzeltmesine ısrar ederken bazı kripto paralar öne çıktı. Ravencoin ve Haven Protocol gibi kripto paralar yatırımcılar için büyük kazanç sağladılar. Bitcoin kazanç imkanı vermediğinde altcoinler yatırımcıların dikkatini çekiyor gibi görünüyor.

Bu ortamda altcoin ticareti dikkatlice yapılmalı ve makul kazançlar hedeflenmelidir. Her kripto para Ravencoin veya Haven gibi pompalanmayacaktır. Düşük sermeyeli kripto paralar, özellikle de uzun süreli ayı piyasasında, sık sık artış göstermez. Daha önceki durumlara bakıldığında, düşük sermayeli kripto paralara pompalama, yüksek sermayeli kripto paralara pompalama sebebi olabilir. Bu yüzden belki de dikkat edilmesi gereken bazı yüksek sermayeli kripto paralar vardır.

Monero

Birçok kripto paraya kıyasla, Monero şu anda tüm zamanların en yüksek BTC değerinin yaklaşık %50’sini korumakta oldukça başarılı olmuştur. En büyük kripto paraların çoğu, tüm zamanların en yüksek değerinin çok altında bulunuyor (Ethereum %75, Litecoin %68, DASH %74, Ripple %70, Cardano %87). Monero‘daki kayıp şu anda %51. Bitcoin değerinde kayda değer bir iyileşme gösterdi. Bulletproof güncellemesi ile ilgili bazı olumlu haberler ile bir miktar yukarı doğru harekete geçebilir.

Dogecoin

Eylül ayında Dogecoin 110 Satoshi’ye yükseldi. Şimdi, 0.618 Fib. seviyesinde 64 Satoshi değerinde. Giriş için şu an çok uygun. Çıkış için çok yüksek seviyeler beklenilmemeli. Çünkü piyasa, yeni çıkışlar için hazır değil. RSI dahil diğer teknik göstergeler de dip seviyelerini gösteriyor. 73 Satoshi seviyesinin biraz kar elde etmek için mantıklı bir seviye olabileceğini aklınızda tutun.

EOS/BTC paritesi, ayı bayrağı şeklinde toparlanıyor. Her ne kadar yatırımcı olarak her sonuç düşünülse ve planlansa da yukarı doğru bir kırılma oluşabilir.

Halen kripto para piyasası, volatilitedeki düşme ile karşı karşıya. Her ne kadar %100 kazanç elde edebilecek aykırı durumlar olsa da, genel olarak düşük volatilite, yatırımcıların seçici olmaları gerektiği anlamına gelmektedir. İşlemlerde doğru seviyeden girmek, bu durgun zamanlarda fazla önem taşımaktadır.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Piyasa Düzeltmesine Direnç Gösteren Altcoinler… Monero, Dogecoin… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev Kripto Para Borsasının Kurucusuna Göre Kongre Görüşmelerinden Bitcoin Karlı Çıktı Yatırım fonu yöneticisi: Bitcoin’de bu ay 9000 dolar sürpriz olmaz Kripto Paralar, Bitfinex’in Planlarına Rağmen Artıyor New York, Kripto Para Madencileri İçin Daha Düzenlemeler Üzerine Çalışıyor Kripto Paralar Güney Kore’nin Hükümet Ticareti Yasağından Sonra Düşüşe Geçti Toplam Bitcoin Arzının %85’i Kazıldı, Geriye Kalan 3 Milyon BTC 121 Yılda Çıkarılacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır