Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Neden Geriliyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Neden Geriliyor?
Bitcoin Neden Geriliyor?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki gerilemelerin neden ve sebepleri gündemin en popüler konuları arasında. Kripto para fiyatlarındaki gerilemenin sebepleri konusunda yapılan açıklamalar henüz doğruluğu kanıtlanmış olmadığından analistlerin bile bilemediği bir düşüş olmakta. Bitcoin fiyatının düşmesinin arkasındaki en büyük nedenlerden birisinin ise kripto para birimlerinin yaşadığı fiyat değişimlerinin sorumlusu olarak piyasadaki beklentisiz belirsizlik gösteriliyor. Piyasanın yeterince iyi olmadığını ve alım talebinin çok az olduğunu değerlendiren analistler, kripto para fiyatlarındaki gerilemelerin bundan dolayı devam edebilecek olduğunu ve fiyatların yüksek olmasının önüne geçen nedenler arasında yatırımcıların beklentisiz olmasından dolayı doğan alım talebinin az, satım talebinin biraz fazla olması gösterilmekte.

Bitcoin Beklentisizlik Yarattı!
Bitcoin fiyatının düşük olması büyük bir beklentisizlik yarattı, bu ise kripto para fiyatlarının sürekli olarak gerilemesine sebep oldu ve buna bağlı olarak fiyatlarda gerileme yaşanmaya başladı ve bu gerileme devam ediyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar sürecek olduğu ve ne zaman son bulacak olduğu konusunu zaman belirleyecek ve gelecek yıl fiyatların dengesi daha farklı olabilecek.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Neden Geriliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tone Vays: Kripto Kışının Bittiğinden Şüpheliyim Hindistan Kripto Para Düzenlemelerini Sonlandıramıyor! Bakkt’tan altcoin yatırımcılarına müjde! Birleşik Krallık’taki Bankacılar Fintech Şirketlerinden Korkuyorlar Analist: Bitcoin’de 20,000 doların ipucu bu göstergede “Milyarderler fark ediyorlar, Bitcoin’in zamanı geldi”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır