Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti!
Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti!Bitcoin madencilik devi Canaan Creative, geçici bir süreliğine bütün kripto para madencilik cihazlarında indirime gideceğini açıkladı.

29 Kasım tarihinden itibaren başlayan ”kısa süreli indirim”, Avalon 921 (saniyede 20 terahash) cihazından, Avalon 851 cihazına (saniyede 14.5 terahash) kadar ciddi fırsatlar yaratmakta.

Şirket yetkilisi Steven Mosher’in CoinDesk kaynağına yaptığı açıklamaya göre, indirimin şu an için bir bitiş tarihi yok ve bütün hepsi kısa sürede satılan Avalon 911 cihazı dışında bütün cihazları temin edebilme olanağına sahipler. Mosher yaptığı açıklamanın devamında lider kripto para birimi Bitcoin’in önceki günlerde dip seviyeyi bulup, %11 ve üzeri sıçrama yapmasını ”kutladıklarını” ve bunun piyasayı bir nebze olumlu bir atmosfere sokabileceğini vurguladı.

Madencilerin de düşen fiyatlar yüzünden sıkıntılar çektiğine değinen Mosher, durumu ”insanların cihazlarını kapattığı, daha küçük kişilerin (bireysel madenci) piyasa dışında kaldığı ve herkesin oturup beklediği bir piyasa ve bir çok endişe vardı” şeklinde özetlemekte.

”Şimdi bakıyorum ve Bitcoin’in tekrar sıçrama yaptığını, 4.300 dolar seviyesine çıktığını ve bunu kutlamam gerektiğini görüyorum. Genellikle eğer Bitcoin yukarı çıkarsa, biz de fiyatları arttırırız. Ancak bu sefer farklı bir şey denemeye karar verdim.”

Bitcoin Cash kaynaklı hash savaşı sonucu özellikle madencilerin çok fazla zarar gördüğüne değinen Mosher, ”artık kutlama sırası bizde, dip seviyeyi bulduk” ifadesi ile neşesini de paylaştı.

Canaan geçtiğimiz sene yaptığı ilk halka arz ile halka açılan nadir madencilik firmalarından birisi. Bunun yanı sıra en büyük madencilik firmalarından Bitmain de, şu sıralar bir IPO sürecine girişti ve süreç hala devam etmekte.

Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Madencilik Devi, Fiyatların ”Dip Seviyeyi” Bulmasını Kutlamak İçin, Kısa Süreli İndirime Gitti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin (BTC) fiyatı, kritik göstergelerin altında kalıyor Bitcoin madencileri, diğer kripto madencilerinden 8 kat daha fazla kazanıyor Bitcoin 2015’den beri Aralık ayında yüzde 30 hareket ediyor. 2019 farklı olacak mı? Facebook WhatsApp’ta Kullanılmak Üzere Bir Kripto Para Geliştiriyor Bitstamp Bitcoin’in düşüşüne yol açan işlemi soruşturacak New York Menkul Kıymetler Borsası Bitcoin İşlemlerini Başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır