Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Krizinin Sorumluları, 2019 Yılı İçin Pusuda Bekliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Krizinin Sorumluları, 2019 Yılı İçin Pusuda Bekliyor!
Bitcoin Krizinin Sorumluları, 2019 Yılı İçin Pusuda Bekliyor!


Bitcoin (BTC) bu yıl değerinin yaklaşık dörtte üçünü kaybetti. Bitcoin’in 2018’deki taklitleri de lider kripto para birimi ile birlikte ciddi değer kaybetti. Peki Bitcoin 2018’de kaybettiği şöhretini tekrar geri kazanabilecek mi?

Kripto krizinin sorumluları Bitcoin’i gömmeye çalışıyor
Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan ve Blockchain’i dünyaya tanıtan ilk kripto para olan Bitcoin, 2018 yılında değerinin neredeyse dörtte üçünü kaybetti. Bitcoin’in kaybedilen zaferini geri kazanıp kazanamayacağını ve geçen yılın tepelerini zorlayıp zorlamayacağı hala belirsiz. Birçok analist ve uzman göre ise Bitcoin 2019 yılında 20 bin doları bile aşacak.


BTC/USD paritesi, güne artış eğilimi ile başladı ancak yazım sırasında yüzde 1 oranında düşüşle 3.868 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin geçen yıl bugüne kıyasla yüzde 72,88 değer kaybına uğradı. Buna bir yıl içinde hükümetlerin ve regülatörlerin kripto para ve kullanımlarına, Bitcoin ETF’lerinin (ABD’de) alım satımına izin vermeyerek ya da bankalarda işlem yapılmasını engelleyerek kripto krizi çıkarmaları neden oldu.

2019 yılı, kripto paralar için bir bahar müjdecisi olabilir
Her şeyden öte, ICO aldatmacaları ve saldırıları regülatörlerin kripto dünyasından uzaklaşan kuralları ve yatırımcılara yönelik sıkı düzenlemelerini beraberinde getirdi. Bunun sonucunda HODLers’ın dediği gibi, fiyatlar tüm yıl boyunca uçurumdan düştü ve mevcut yatırımcılar kripto varlıklarında ciddi zararlar gördü.

Bu yüzden, kripto dünyasının poster çocuğu için en iyi şey önümüzdeki yıl 2018’in kötü hatıralarını silmek ve 2019’a temiz bir sayfa ile başlamak olacak. Hükümetler ve düzenleyiciler kripto para sektörünü yakından izlemeye devam ettiklerinden ve teknolojiyi açık bir şekilde onaylamadıklarından kripto paralar için zorlu günlerin bittiğini söylemek için çok erken. 2019’un kripto paralar için nelere gebe olduğunu hep birlikte göreceğiz. Umarız sektör, 2019’da çoğu uzman ve analistin dediği gibi farkındalık oluşturarak küresel olarak kabul gören bir piyasa haline gelir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bitcoin Krizinin Sorumluları, 2019 Yılı İçin Pusuda Bekliyor! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Krizinin Sorumluları, 2019 Yılı İçin Pusuda Bekliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’de Bitcoin Hacimleri Artıyor Facebook’ta satıldı: %30 indirimli Bitcoin Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan Ortak Kripto Para Geliştiriyor Localbitcoins Kimlik Doğrulama Sürecini Değiştirmek Zorunda Rapor: Piyasalar Ethereum Hard Forkuna Çok Fazla Odaklanmış Durumda Bitcoin’de Dikkat Çeken Gelişmeler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır