Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Kahini Lingham Uyardı: Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Arasında Dikkatli Olun

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Kahini Lingham Uyardı: Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Arasında Dikkatli Olun
Bitcoin Kahini Lingham Uyardı: Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Arasında Dikkatli Olun

3/3


2/3


Bitcoin Kâhini olarak da bilinen Civic CEO’su Vinny Lingham, yeni katıldığı bir CNBC röportajında Bitcoin‘in fiyatı ve piyasanın önümüzdeki günleri hakkında uyarı niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Çok Tehlikeli
26 Kasım tarihinde katıldığı CNBC programında konuşan CEO, Bitcoin için ayı piyasasının devam edeceği yönündeki görüşü ile, başka bir ünlü isim Tone Vays‘ın açıklamalarını da onayladı.


İlgili haber:
Bitcoin İçin 5.000 Doları Tahmin Eden Tone Vays: Ayı Piyasası 2019 Yazına Kadar Sürebilir

Özellikle önümüzdeki 3 ile 6 ay arasında istenilen gelişmelerin yaşanmaması durumunda piyasanın 3.000 dolar altına düşeceği uyarısında bulunan CEO, şöyle konuştu:

”Bence bir süre, en azından önümüzdeki 3 ile 6 ay arasında fiyat 3.000 dolar ile 5.000 dolar arasında gidip gelecek.”

”Henüz 3.000 dolardaki destek seviyesini kıracağımızı düşünmüyorum, bence kısa vadede  bu seviyenin etrafında çok fazla alış göreceğiz – ancak eğer önümüzdeki üç ile altı ay arasında bu kripto piyasası ayı döngüsünden çıkmayı başaramazsak, 3.000 dolar seviyesi de elden gidebilir.”

Kripto para piyasası ve Bitcoin geçtiğimiz Pazar gecesi bir nebze olsun yükseliş elde edip 4.000 dolar üstüne çıkmayı başarsa da, Pazartesi günü gecesine doğru bu seviyenin yeniden altına düşüldü ve kripto para piyasası yine düşüş periyotuna girdi. 2017 yılının Aralık ayındaki 20.000 dolar seviyesinden bu yana %80 civarlarında değer kaybı yaşayan Bitcoin için şu sıralar tek çare, kurumsal yatırımcılar, Bitcoin ETF‘si veya bir mucize gibi durmakta.

Yine de bütün bunlara rağmen kripto para ve Bitcoin’in yaptığı işlem sayısında hala bir artış söz konusu ve insanlar düşük fiyatlara rağmen kripto para birimlerine olan güvenlerini kaybetmiş sayılmaz.


İlgili haber:
Bitcoin’in Günlük İşlem Sayısı, MasterCard’a Çok Yaklaştı

Bitcoin Kahini Lingham Uyardı: Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Arasında Dikkatli Olun isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Kahini Lingham Uyardı: Önümüzdeki 3 ile 6 Ay Arasında Dikkatli Olun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Geliştiricisi Peter Todd Cinsel İstismar İddialarıyla Karşı Karşıya Bitcoin Fiyatını Etkileyen Ağ Tıkanıklığı %95’e Dayandı! Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı Bitcoin Binance hack haberi sonrası yeniden yükselişe geçti! FED Başkanından Libra Açıklamaları Kripto Paralarla 14 Milyon Dolar Çalan İsimler Gözaltına Alındılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır