Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor
Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi SunuyorLos Angeles tabanlı kripto para şirketi Bitcoin IRA, yakın zamanda yaptığı bir duyuru ile kurumsal müşteriler için olan ‘anahtar teslim white-label’ çözümler sunduğunu açıkladı.

Özellikle finansal danışmanları, tescilli yatırım danışmanlarını, varlık yöneticilerini ve diğer tescilli ve lisanslı para yöneticilerini hedef alan bu sistem, ilgili kurumların ve şirketlerin müşterilerinin anahtar teslim Bitcoin tabanlı emeklilik fonlarına yatırım yapmasının önünü açacak. ABD özellikle emeklilik fonlarında yaşanana gelir düşüşü nedeniyle son zamanlarda bir çok spekülasyonla anılmıştı ve ünlü kripto para sektörü ismi Anthony Pompliano, emeklilik fonlarının Bitcoin’e yatırım yapması gerektiğini vurgulamıştı.

Yeni ürün hakkında açıklamalarda bulunan Bitcoin IRA COO’su Chris Kline, konu hakkında şunları ekledi:

”Bu yeni kurumsal düzeydeki çözümü sunmaktan ve çeşitli endüstrilerdeki finansal danışmanlarla yakinen çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Bunu yaparak, sunduğumuz ürünleri daha geniş bir tabloya aktarmaya da devam etmiş oluyoruz. Kripto para birimleri için olan talep ve ilgi fiyatlarda yaşanan mevcut düşüşlere rağmen hala oldukça yüksek gözüküyor ve bizim yeni kurumsal platformumuz da para yöneticilerinin kendi müşterilerini 2019 yılında kripto para fiyatları tekrar zirve yapmadan önce yatırım yapmaya ikna edebilmesini sağlayacak.”

Söz konusu platformların piyasaya 24 saatlik erişimi olacak ve finansal danışmanlar kendi müşterilerinin hesaplarına onların yerine erişim sağlayabilecek veya müşterilere kendi hesabına kendi alım satımını yapması için erişim hakkı sunabilecek. Platform tam şeffaflık için herhangi bir fon barındırmayacak ve her bir alım satım emri sonrası yönetimsel işlem ücretleri gerçek zamanlı olarak dağıtılacak.

Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin IRA, Kurumlar İçin ‘Anahtar Teslim’ Bitcoin Emeklilik Fonu Sistemi Sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak gelişme: Popüler Bitcoin borsası, 36 ticaret çiftini delist ediyor! İspanya’daki Kripto Para Sahipleri Gelir Beyanı Vermek Zorunda Kalabilirler Malezya Hükümeti Blockchain Teknolojisinden Faydalanmak İstiyor Bitcoin’de Boğalar Kaybettikleri Pozisyonları Yeniden Ele Geçirdiler Bitcoin’in Fiyatı Yükseldikçe Popülerliği de Artıyor Bitcoin (BTC) fiyatında 2011 yılından beri bir ilk gerçekleşiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır