Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song: ”EOS Bir Sahtekarlık” – ”5 Yıl İçerisinde Korkunç Bir Felakette Ölecek”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song: ”EOS Bir Sahtekarlık” – ”5 Yıl İçerisinde Korkunç Bir Felakette Ölecek”
Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song: ”EOS Bir Sahtekarlık” – ”5 Yıl İçerisinde Korkunç Bir Felakette Ölecek”Bitcoin’in en önde gelen geliştiricilerinden birisi olan Jimmy Song, yakın zamanda yaptığı bir röportajda EOS hakkında çok sert açıklamalarda bulundu ve genç geliştiricileri uyardı.

EOS Eleştirileri Artıyor

Şu sıralar dünyanın dört bir yanında insanları blockchain ve kripto para teknolojisi hakkında eğitmeye odaklanmış olan Jimmy Song, yakın zamanda gerçekleştirdiği bir röportajda, teknolojik açıdan EOS’u eleştiri yağmuruna tuttu.

EOS temel olarak kendi kripto para birimine sahip bir blockchain protokolü. Üçüncü nesil bir blockchain olan EOS, zaman zaman ”Ethereum katili” olarak anılsa da, bu yılın başlarında ana ağını piyasaya sürmesinden beri vaat ettiği şeyleri pek fazla yerine getiremiyor.

Bir yıl süren ICO süreci boyunca 4 milyar dolar gibi rekor bir fon toplayan proje, ICO sonrasında çeşitli buglar ve yönetim sorunları nedeniyle ara ara sekteye uğramıştı ancak yine de piyasa hacmine göre top 5 kripto para arasında yer almaya devam ediyor.

Röportaj esnasında kendisine genç geliştiricilerin EOS platformunda çalışıp çalışmaması hakkında ne düşündüğü sorusuna yöneltilince eleştirilere başlayan Song, şunları ifade etti:

”Yani bence EOS bir sahtekarlık ve bunun üzerinde çalışmamalısınız.”

”Çünkü EOS gibi bir şey için çalışmak… Bence bu çok iyi bir fikir değil çünkü EOS önümüzdeki beş yıl içerisinde korkunç bir felakette ölecek. ”

EOS hakkında eleştirilerde bulunan en son kişilerden birisi ise, kripto para yatırımcısı James Spediacci olmuştu.

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song: ”EOS Bir Sahtekarlık” – ”5 Yıl İçerisinde Korkunç Bir Felakette Ölecek” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song: ”EOS Bir Sahtekarlık” – ”5 Yıl İçerisinde Korkunç Bir Felakette Ölecek” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Vadeli İşlemleri hacmi rekor kırdı! 2019’daki yükselişi öngören şirketten Fed ekseninde yeni Bitcoin tahmini İşte beklenilen kısa vadeli 3 EOS fiyat tahmini OKEx Yöneticisi: Bitcoin 20.000 Dolarlık Rekoru Geçecek! Ripple’ın başı dertte: Federal yargıç şirketi yasa dışı XRP satmakla suçluyor Bitcoin, Satışlar Sürerken %10 Üzerinde Kayıp Yaşadı; Şimdi 10.000$ Altında

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır