Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor
Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer sanal para birimleri, “death cross” söylentilerinin etkisiyle değer kaybetti.

Bitcoin 6,47% oranında değer kaybederek 7.501,00 dolara kadar geriledi.

“Death cross” terimi, 50 günlük hareketli ortalama ile 200 günlük hareketli ortalamanın çakışması anlamına gelir. Teknik olarak ayı piyasasına işaret eden bir davranıştır.

Düzenleme kurumları kaygıları ve fiyatlardaki düşüşlerle birlikte yatırımcılar sanal para birimlerinde satış yapıyor. Coinmarketcap.com’a göre toplam piyasa hacmi 300 milyar doların altına geriledi.

Diğer yandan Japonya’da iki büyük kripto para borsasının düzenleme gereksinimlerini karşılamadığı için kapatılması bekleniyor. Tokyo Gateway ve Mr Exchange, güvenlik işlemlerini yükseltmezse kapatılacak. Japonya’daki borsaların ülkedeki düzenleyici kuruma kayıt olması gerekiyor.

Çin’de ise merkez bankasının bu yıl içinde kripto paralarla ilgili çeşitli önlemler alması bekleniyor. Reuters’ın haberine göre ülke aynı zamanda kendi kripto parasının araştırma ve geliştirme işlemlerini sürdürüyor.

Diğer sanal para birimlerinde ise Ethereum 10,94% düşüşle 407 dolara gerilerken Ripple 8,38% düşüşle 0,5311 seviyesine geriledi. Litecoin 13,83% düşüşle 120,40 dolara gerilerken Ripple 8,38% düşüşle 0,5311 dolar oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin fiyatları 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

WikiLeaks’ten Bitcoin Cash SV Kurucusu Wright’a: O Tam Bir Yalan Makinesi Binance Lending 2. Aşama 3 Büyük Kripto Para Birimi İle Devam Ediyor Bitcoin Her %30’luk Düşüşün Ardından Ortalama %153 Artıyor Bitcoin yatırımcıları… Bu siteler size yol gösterecek Bitcoin Sakin; Facebook Blockchain Ekibini Genişletiyor Binance’nin tahtı sarsılıyor. Malta’da “1 numaralı Bitcoin borsası” seçildi.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır