Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor
Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor

Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi GösteriyorBitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor

Bitcoin fiyatı 6 Eylül’de, 7,400 dolardan 6,300 dolara düştüğü için, Bitcoin fiyatı şu an 6.400 $ ‘lık bölgede stabilize oldu ve kripto piyasasına küçük bir nefes alma imkanı sağladı.

Bitcoin, son 48 saatte 6.450 $’dan oldukça istikrarlı bir hale geldi. BTC, diğer ana kripto paralara karşı kayıplarını minimuma indiren bir hareket kaydetmiş oldu.

Yine de, kripto topluluğunda yaygın olarak tanınan bir teknik analist olan Edward Morra, Bitcoin’in ve pazarın geri kalanının hala açık bir düşüş eğiliminde olduğunu söyledi.

Overoptimism Bitcoin’e zarar verebilir

8 Ağustos’tan 26 Ağustos’a kadar, üç haftadan fazla bir süre için, Bitcoin fiyatı 6,500 $ ila 7,000 $ seviyesinde nispeten istikrarlıydı ve küçük dalgalanmalar gösterdi. Ancak, 27 Ağustos’tan Eylül başına kadar, Bitcoin yukarı doğru bazı büyük hareketleri görmeye başladıkça, kripto para piyasaları aşırı oynaklık göstermeye başladı.

6 Eylül’de görüldüğü gibi, kripto para piyasasında volatilitenin nihai sonucu, Bitcoin, Ethereum ve piyasanın geri kalanı için geçen aydaki kazanımları sekteye uğratması oldu.

Kripto pazarının önceki destek seviyesine düştüğü net hız göz önüne alarak, Morra şöyle bir açıklama yaptı:

“Bazı insanların hala neden bu kadar yükselişte olduklarından emin değilim, piyasa açıkça size, hala orada hakim olan trendin ne olduğunu gösterdi. 2 gün içinde 2 haftalık kazanımlar siliniyor. Bu başarısız bir miting, ve bu bahar değil, zayıflık belirtisidir. ”

Morra, kripto para piyasasının düzgün bir şekilde dibe vurmadan ve sonra orta vadeli bir ralli başlatmadan önce, düşük bir fiyat aralığında sağlam bir istikrar göstermesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Ancak, BTC ve ETH, diğer varlıklarla birlikte düşük fiyat aralıklarında herhangi bir istikrar belirtisi göstermedi.

Daha önce, ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, ayı piyasasının henüz bitmediğini, ancak düşük fiyat aralığının kripto para piyasasına yatırım yapmak için uygun bir fırsat sunduğunu söylemişti. BTC önümüzdeki günlerde düşse bile, Bitcoin fiyatının 5.000$+- aralığını test etmesi olası değil.

Ancak, Morra’nın da vurguladığı gibi, piyasa boğa piyasası değil ve orta vadede toparlanma belirtisi de göstermiyor. Bu nedenle, bu dönemde piyasanın gerçekten 190 milyar dolardan 200 milyar dolara ulaşmasını sağlamak için önemli kripto paraların düşük fiyat aralıklarında bir süre sabit kalması gerekli.

Token Fiyat Hareketleri

Bitcoin’e karşı, tokenler BTC fiyatındaki %70’lik düzeltmeye rağmen, son 8 ayda %50 ila %90 oranında kayıba uğradı. Tokenlardaki düşüşün büyüklüğü göz önüne alındığında, piyasa kısa vadede aşırı satış koşullarını gösteriyor.

Yine de, büyük kripto paraların yanında tokenlar, en azından şimdilik şimdilik yetersiz feedbackler ile yüksek riskli fırsatlar sunuyorlar.

Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı Stabilize Oluyor, Piyasa Düşüş Eğilimi Gösteriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin yatırımcılarına yardımcı olacak 3 adım ABD’deki Yetkililer Bitfinex’ten Çalınan Paraları İade Ettiler Google Kripto Para Reklamlarını Yasaklıyor 15,000 TL’lik Bitcoin ödüllü yarışmaya kayıtlar başladı Binance açılış sonrası 27 dolar ile tüm zamanların zirvesine çıktı Ethereum Classic’te Hard Fork Ertelenmesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır