Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı Düzeltildi: Peki 50 SMA Şimdi Ne Yapacak?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı Düzeltildi: Peki 50 SMA Şimdi Ne Yapacak?
Bitcoin Fiyatı Düzeltildi: Peki 50 SMA Şimdi Ne Yapacak?

2/2


2/2

Eski Wall Street ekonomisti ve kripto analisti olan Max Keizer, lider kripto para birimi Bitcoin’in dünyanın yeni rezerv para birimi olacağına inandığını söylüyor. BTC fiyatında, mevcut eğilim analistlere göre aşağı yönlü, ancak Bitcoin fiyatı birkaç destek seviyesine sahip.

Bitcoin fiyatı, kısa vadeli yükseliş bayrağı paterninden çıktıktan sonra düzeltildi
Bitcoin fiyatı, kısa vadeli yükseliş bayrağı paterninden çıktıktan sonra düzeltildi. Taşınan Bitcoin, kısa vadeli direncini geçmeden önce 3.880 dolar, 3.840 dolar ve 3.860 dolardan önce 3.780 dolarlık destek seviyesine sığındı. Sıçrayan bir duvar olarak yükselen bir trend çizgisi kullanırken, varlık 3.900 doların üzerine çıktı ve mevcut düzeltme gerçekleşmeden önce 3.915 doların üzerinde işlem gördü.

Dünyadaki birçok ülke, finansal dünyanın küreselleşmesinin önünü açmanın bir yolunu bulmayı umuyor. Şu anda, bu arena esas olarak Belçika merkezli Swift organizasyonu ile bağlantılı olarak Amerikan doları tarafından kontrol ediliyor. Swift, siyasetleşmeye karşı hassastır, üstelik silahlandırılabilir. Ancak Bitcoin, küreselleşmenin gelecekteki dünyasının en iyi faydalanıcısı olacak bir konum oluşturduğundan, tüm umutlar kaybolmadı. Kripto para piyasası, tarihin en kötü çöküşlerini yaşadı. Bu dönemlerde gerçekleşen konsolidasyon, gelişme ve yapı, yeni ve sağlam iş modellerinin anahtarı haline geldi.


Bitcoin fiyatında mevcut eğilim analistlere göre, aşağı yönlü
Max Keizer, lider kripto para birimi ile ilgili şunları söyledi:

Her on dakikada bir çıkan kripto para birimi emisyon programı, Bitcoin’i, dünyanın en sağlam para politikası olan merkez bankası haline getiriyor.

Bu arada Bitcoin fiyatı reddedildi ve 3.900 ABD dolarının üzerindeki alım satım işlemlerinden arındırıldı. Fiyat aynı zamanda 3.876 dolar olan trend çizgisi desteğini de kırdı. Daha düşük bir hareket, 1 saatlik zaman çizelgesindeki 50 Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) desteklediği 3.860 dolar seviyesinde destek buldu.

BTC/USD paritesi günde yüzde 0,47 oranındaki yükselişin ardından 3.829 dolar seviyesinden el değiştiriyor. Mevcut eğilim analistlere göre, aşağı yönlü olmakla birlikte, Bitcoin birinci paragrafta belirtildiği gibi birkaç destek seviyesine sahip. Bununla birlikte,genişletilmiş bir aşağı havza hareketi olması durumunda analistlere göre, 3.760 dolar ve 3.660 doların önemli seviyeler olduğunu belirtmek gerekiyor.


Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoin fiyatı ne durumda
Bitcoin yazım sırasında, yüzde 1,6 oranında düşüşle 3.829 dolar seviyesinden işlem görüyor. Lider kripto para birimi şu anda, 66,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında 4,8 milyar dolarlık bir 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in ticaretine şu anda, BitMEX Borsası yüzde 16,2 oranıyla hakim konumunda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Bitcoin Fiyatı Düzeltildi: Peki 50 SMA Şimdi Ne Yapacak? appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı Düzeltildi: Peki 50 SMA Şimdi Ne Yapacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyat Analizi: Boğalar BTC’yi Hangi Hedeflere Taşıyacak? Tom Lee’den korkutan Bitcoin öngörüsü geldi eToro Analisti: Alt Koinler, Stabil Kripto Para Etkisiyle Artış Yaşayabilir Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu! UCLA Blockchain Projelerine Yardımcı Olmak İçin Yeni Program Hazırladı Kanada’da Doktora Düzeyinde Blockchain Eğitimi Başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır