Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi
Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi

© Reuters.  © Reuters.

(1 Haziran) Bu sabah kripto para piyasasına baktığımızda çoğu koinin küçük-orta çaplı artışlar yaşadığını görüyoruz.

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta kayda değer bir çıkış yakalamış ancak daha sonra, perşembe gününde, oldukça ciddi bir düşüş yaşamıştı. Birkaç gün öncesine kadar 9 bin dolar seviyelerini zorlayan Bitcoin yüzlerce dolar değer kaybetmişti.

Piyasanın bu sabahki durumuna baktığımızda ise perşembe günü başlayan düşüşün kısmen sona erdiğini ve pek çok koinin kendini toparlamaya başladığını görüyoruz.

Bitcoin

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin son yirmi dört saat içerisinde yüzde 2.75 oranında artış yaşadı ve 8 bin 500 dolar seviyesine yükseldi.

Bu zaman dilimde 24 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşan Bitcoin’in piyasa değeri de 150 milyar dolara çıkmış durumda.

Bitcoin geçtiğimiz gün öğlen saatlerinde 8 bin 100 dolar seviyesine kadar gerilemiş durumdaydı. Şu anda ise fiyatın kendini toparladığını görebiliyoruz.

Ethereum

Bitcoin’in hemen ardından gelen Ethereum aynı zaman dilimi içerisinde yüzde 5.09 oranında artış yaşadı ve fiyatını 268 dolara çıkarmayı başardı.

10 milyar dolar gibi epey ciddi bir ticaret hacmi bulunan Ethereum’un piyasa değeri de bu zaman zarfında 28 milyar dolara yükseldi.

Genel Bakış

Bunların yanı sıra Bitcoin Cash, EOS, Litecoin ve Binance Coin gibi koinlerin de artış halinde olduklarını görebiliyoruz. Bunların performansını genel olarak şöyle sıralayabiliriz:

  • Bitcoin Cash: 439$ (%3.87)
  • EOS: 8.25$ (%11.37)
  • Litecoin: 113$ (%5.48)
  • Binance Coin: 33$ (%3.54)

Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı Düşüşün Ardından 8 Bin 500 Dolara Yükseldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Google Trends ‘de Beyonce’u Tekrar Geçti – Diğer En Çok Aranan Kriptolar ise… John McAfee, Bitcoin Tahmininin Arkasında Duruyor Ünlü Analiz Firması: Bitcoin’de Fiyat 20 Bin Dolar Olacak Eski Rus Bakandan Petrol Destekli Dijital Para Önerisi İşte başarılı 2 analistten sıcak Bitcoin fiyat tahmini Bitcoin’de Fırtına Öncesi Sessizlik! Ethereum ve XRP’de Son Durum Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır